Мотиваційний скретч-постер 1dea.me 100 справ Junior edition RU

Новий продукт

Мотиваційний скретч-постер "100 справ Junior edition" RU Розгорнути

Скретч-постер #100справ Junior edition – інтерактивний постер для дітей, який буде цікавий навіть дорослим! В ньому зібрані 100 справ, які має встигнути зробити і спробувати кожна дитина.

Розмір постера: 60х40см

Розмір тубусу: 45х7см

Матеріал: ламінований папір

Мова: українська 

Детальніше

550,00 грн.

Скретч-постер #100справ Junior edition – це один з найкращих подарунків, які можна зробити дитині! В цьому постері зібрані всі самі цікаві, пізнавальні і веселі справи, які має спробувати в своєму житті кожна дитина.

Всі справи в постері поділені на 4 категорії: «мої шедеври», «мої знахідки», «мої досягнення» і «мої рекорди», які поєднують у собі навчання, активний відпочин та творчість – все, для гармонійного розвитку дітей. Різноманітні завдання на постері покриті спеціальним срібним скретч-покриттям, яке потрібно затирати після їх виконання. Тоді затерті завдання ставатимуть кольоровими та мотивуватимуть дітей на нові веселі подвиги і досягнення. Скретч-постер #100справ Junior edition – це своєрідний профорієнтир. Спостерігайте за тим, яка категорія справ викликає у ваших дітей більше ентузіазму і зрозумієте у якому напрямку краще рухатися далі у майбутньому навчанні. Також скретч-постер #100справ Junior edition містить завдання для спільного виконання всією сім’ю, що так весело і легко зближує родину!

Скретч-постер #100справ Junior edition – веселе дитинство у подарунок!

Що в комплекті: Кнопки, щоб прикріпити постер до стіни; Фетровий клаптик для видалення залишків скретча; Інструкція; Стікер для персоналізації скретч-постеру; Бланк, щоб створити «Лист з дитинства»; Тубус, який виступає гарною подарунковою упаковкою і легко перетворюється у капсулу часу.

Тип Мотиваційні

Оплата

Готівкова - при покупці у фізичному магазині або післяплата при отриманні (при замовленні від 500 грн)

Безготівкова - онлайн оплата Visa/MasterCard або на картку ПриватБанк при замовленні у інтернет-магазині

Доставка

Самовивіз товару із магазину «ШОСЬ» у місті Тернопіль .

Інші міста:

- Доставка в інші міста здійснюється за допомогою служби доставки Нова Пошта.

- Витрати з транспортування замовник оплачує при отриманні товару за тарифом перевізника.

- При замовленні від 1500 грн. доставка безкоштовна

- Після того як кур'єр оформляє посилку, замовник отримує СМС-повідомлення з номером декларації, який необхідний для отримання товару на пошті.

Важлива інформація

- Після оформлення замовлення на сайті, протягом 24 годин, ми зв'яжемося з Вами для уточнення інформації щодо оплати та доставки.

- Після узгодження з менеджером, замовлення зберігається у магазині 24 години. Якщо потрібно продовжити бронь - звертайтеся до менеджера.