Обкладинки для прав і документів

Відображення 1 - 24 з 97 товарів

Автодокументи мають бути завжди під рукою у водія. Це призводить до швидкого зношування, забруднення, зім'ялості та механічним ушкодженням. Обкладинка для прав врятує ситуацію: не доведеться думати про те, як змінити документи, які витерлися, досить їх помістити в надійний чохол. Аксесуари мають відповідний розмір, легко поміщаються у внутрішню або зовнішню кишеню.

для автодокументов

У магазині "Шось" представлені якісні товари різної цінової категорії, так що кожен автолюбитель знайде річ до душі та розміру гаманця. Усі вироби відрізняються високою якістю, що підтверджується гарантією на три роки на кожен виріб.

Обкладинка для автодокументів

Разом із пред'явленням прав та техпаспорта вимагають представлення паспорта. Ми врахували цей момент, тому пропонуємо універсальні моделі: книжечки для документа, що засвідчує особу, додатково забезпечена відділеннями та кишенями для зберігання довідок, кредитних карт, візиток. Серед них знайдеться місце для кірочок водія.

Презентуємо види захисних файлів :

  1. Книжечка. Техдокументація розміщується в одній кишеньці, права — в іншій. Просто, але не завжди зручно.
  2. Портмоне. Розміри виробу більші, ніж звичайної обкладинки для документів: по суті це невелика сумочка з декількома відділеннями. У одному місці можна зберігати всю документацію, кредитки, гроші. Для надійності конструкція фіксується щільною еластичною стрічкою, щоб нічого не випало зсередини.
  3. Гаманець на кнопці. Зручний та практичний органайзер, який має три відділення під певні предмети: паспорт, закордонний паспорт, автодокументи. Такий чохол для прав та техпаспорта відрізняється найбільшою надійністю.

для автодокументов

Кожен з представлених варіантів має свої переваги, користувачеві залишається підібрати, що йому підходить більше.

Як обрати

Фахівці "Шось" врахували гендерні моменти: в магазині представлені строгі темні варіанти для чоловіків та яскраві для жінок. Ми взяли до відома також різні матеріальні можливості покупців, тому презентуємо товари різних цінових категорій :

  1. Шкіряні обкладинки на документи. Коштують достатньо, але й прослужать багато років, надійно захищаючи вміст від шкідливих чинників середовища. Крім того, на шкіряній поверхні стильно та елегантно виглядають тиснення. Вироби зі шкіри мають презентабельний вигляд, свідчать про високий статус, є прекрасним подарунком.
  2. Фетровий чохол для документів. Складається з декількох відділень, в яких зручно розташовується усе необхідне. Для продовження термінів експлуатації деякі елементи шкіряні.
  3. Обкладинка на автодокументи з еко шкіри не така показна, але виграє за ціною. Експлуатаційні характеристики відмінні.

Автолюбителям у нас легко підібрати потрібний аксесуар для зберігання всього необхідного в поїздці.