Метелики

Краватки-метелики

Відображення 1 - 24 з 32 товарів

Особистий кутюр'є королеви Єлизавети Другої стверджував, що краватка входить до кімнати, випереджаючи свого хазяїна. Не можна недооцінювати цей предмет чоловічого гардероба, в якому має бути декілька класичних варіантів й метелик краватка. Кожна із моделей буде доречна в різних ситуаціях, з комбінацією різних аксесуарів.

У ХХ столітті нашийний аксесуар втратив гендерну приналежність. Яскраве свідоцтво цьому — використання краватки-метелика в логотипах всесвітньо відомих брендів: виробника автомобілів Chevrolet та еротичного журналу "Playboy". За прикладом пустотливого зайця, багато жінок зробили краватку виразним акцентом ділового костюма.

Краватка метелик

галстук бабочка

У магазині "Шось" представлені товари, виготовлені з бавовни, що забезпечує ним такі якості:

  • міцність;
  • висока гігроскопічність;
  • гіпоалергенність;
  • стійкість до органічних розчинників.

Із двох варіантів — класичного The Self - Tie Bow Tie та The Pre - Tied Bow Tie — ми зупинилися на заздалегідь зав'язаних моделях. Вони не вимагають особливих умінь при надяганні, тому значно економлять час. Вузол сформований та надійно зафіксований, довжина регулюється ремінцем.

Метелик для хлопчика — важливий подарунок. Модний аксесуар привчає до стилю, виховує уважне ставлення до зовнішнього вигляду, в деякому роді самодисциплінує. Широкий асортимент забарвлень та принтів дозволить підібрати річ під конкретного хазяїна або до конкретного випадку: хуліганський варіант для парубочого вечора відрізнятиметься від класичного, під строгий костюм або смокінг.

Як правильно носити

галстук бабочка

Щоб стильний аксесуар не перетворився на атрибут клоуна, дотримуйтеся простих правил:

  1. Чоловічий метелик повинен відповідати розмірам обличчя. Занадто великі розміри краватки роблять безглуздим увесь наряд.
  2. Носіть із піджаком, жилетом або елегантним светром. Тільки з сорочкою така річ виглядає смішно.
  3. Нагрудна хустка повинна відрізнятися від метелика забарвленням та принтом. Інакше ваш вигляд буде занадто нарочитим.
  4. Моделі з дерева, шкіри, гуми не заведено надягати при виході в суспільство. Вони мають жартівливий характер, тому доречні в тісному колі, на закритих вечірках.

Червоний метелик чоловічий із магазину "Шось" надасть костюму особливу урочистість, екстравагантність. Різноманітність принтів: двоколірні смуги та горошок, дрібна клітинка, кольорові розводи — дозволяють підібрати варіант для будь-якого випадку. Серед них можна вибрати річ на кожен день, урочистість, для клубної вечірки.