Тревел-кейси

Портмоне для документів

Відображення 1 - 24 з 55 товарів

Щоб бути досить мобільним, треба, щоб усе необхідне для поїздок завжди знаходилося під рукою. Виникає необхідність купити портмоне для документів. Це універсальна річ, в якій можна зібрати безліч предметів: готівку, картки, паспорт. Розміри відділень дозволяють вмісту залишатися у повному порядку: нічого не згинається, не мнеться.

У магазині "Шось" представлені різні моделі аксесуарів, призначені для зберігання документації. Ми розробили декілька рекомендацій, які, сподіваємося, допоможуть визначитися з вибором.

Портмоне чоловіче для документів

для документов

Чоловічі аксесуари відрізняються стилістичною стриманістю, повинні відповідати костюму, стилю одягу. Виходячи з цього, а також враховуючи, що документація "переродилася" із паперових книжок-брошур в пластикові карти, рекомендуємо:

  1. Кард-кейси. Тонкі гаманці для нагрудної кишені. У них передбачені декілька осередків для карт та візиток, може використовуватися, як портмоне для прав.
  2. Біфолд, трифолд — футляри подвійного чи потрійного складання. Вони мають чималі розміри, замінюють чоловічі клатчі. В них досить місця для речей, необхідних для незапланованого відрядження: гроші, кредитки, уміщатимуться без зусиль. Крім того, аксесуари можна використати як портмоне для документів водія.
  3. Гаманець. Найоб'ємніший з чоловічих аксесуарів. У численних кишеньках та відділеннях поміщаються банкноти, проїзні квитки, платіжні картки, візитки, id паспорт. Вони надійно захищені від механічних ушкоджень, дії шкідливих чинників довкілля.

для документов

Для зберігання документації більше підходять вироби з натуральної шкіри: краї кишень еластичні, легко відтягуються, тому предмети не ушкоджуються при розміщенні їх всередині.

Гаманець клатч жіночий

З розвитком емансипації жінки намагаються ні в чому не відставати від чоловіків. Особливо помітно це на жвавих магістралях. Маркетологи врахували цей момент та розробили дамські аксесуари для документації. Найвдалішою розробкою ми вважаємо гаманець клатч. Він являє собою портмоне подвійного складання, купюри знаходяться горизонтально, а вертикально розташовані відділення для кредиток, пластикових документів.

Футляр має зовнішню застібку: смужку контрастного кольору. Завдяки вузькій шлейці гаманець перетворюється на клатч. Він зручний в носінні, набагато компактніший, ніж дамська сумочка, уміщає все необхідне для непередбаченої поїздки.

Виготовлені аксесуари з натуральної шкіри руками досвідчених майстрів. Деякі варіанти прикрашені тисненням. Така статусна річ ідеально доповнює образ ділової леді.