Тревел-кейси

Відображення 1 - 24 з 55 товарів

Фільт за:

Матеріал

Тревел-кейс - подорожуйте грамотно

Не злічити, скільки історій, сумних і веселих, щасливих і не дуже сталося через забутий вдома посадковий квиток на поїзд, автобус, літак. Але якщо у ваших планах немає пункту «потрапити в забавну історію, про яку можна буде написати в мемуарах», відповідально підійдіть до підготовки подорожі. І найкраще, що ...

Тревел-кейс - подорожуйте грамотно

Не злічити, скільки історій, сумних і веселих, щасливих і не дуже сталося через забутий вдома посадковий квиток на поїзд, автобус, літак. Але якщо у ваших планах немає пункту «потрапити в забавну історію, про яку можна буде написати в мемуарах», відповідально підійдіть до підготовки подорожі. І найкраще, що ви можете для цього зробити - купити тревел-кейс.


Що краще - чоловічий клатч або тревел-кейс?


Ймовірно, саме клатч свого часу послужив основою, з якої еволюціонував абсолютно новий і несхожий аксесуар - тревел-кейс. Але якщо клатч - це невелика сумка з декількома кишенями, куди можна скласти масу важливих і другорядних предметів, то тревел-кейс максимально адаптований до потреб людини, котра зібралася в поїздку. Він складається з великої кількості відділів, секторів і елементів для:


• посадочних квитків;
• паспорта або ID карти;
• пластикових карт;
• візиток;
• водійських прав;
• дорожніх документів;
• роздруківок броні готелю;
• готівки.


Крім перерахованого, всередині обов'язково є блокнот для записів і ручка з фіксацією, яку неможливо забути або упустити. Опціонально можуть бути присутні й інші відділи / сектори / елементи, але список основних виглядає саме так.


Що це дає мандрівникові? Чому він повинен купити тревел-кейс?


Давайте подивимося:


1. Повний контроль. Ви ніколи і нічого не забудете. Досить відкрити органайзер і побачити всередині вільний простір, щоб зрозуміти, чого саме не вистачає.


2. Цілковитий спокій. Коли вам потрібно пред'явити документи або розплатитися в таксі, ви не ляскаєте себе по кишенях, чи не перевіряєте всі сумки поспіль. А спокійно відкриваєте кейс, купити який можна в нашому інтернет-магазині, і виконуєте необхідну дію.


3. Акуратність. Документи, паспорт, гроші і карти надійно зафіксовані. Вони не випадуть, не загубляться, чи не помнуться і не зламаються.


4. Оптимізація ресурсів. Погодьтеся, що набагато простіше контролювати збереження одного предмета, ніж намагатися контролювати кілька відсіків в різних сумках або валізах.


Тому, коли вибираєте між тим, купити клатч або тревел-кейс для поїздок, зупиніться на останньому. Адже це не тільки зручно, але й дуже красиво, солідно, презентабельно.

Шкіряний тревел-кейс також може стати прекрасним подарунком близькій людині, начальнику, колезі. Ось такий милий кейс з натуральної шкіри обов'язково сподобається дівчині, а цей брутальний органайзер сподобається тому, хто цінує унікальні речі. Унікальність - відмінна риса кожної речі в магазині подарунків Шось. Вам залишається тільки вибрати ту, що до душі

Менше
Більше