Портфелі

Відображення 1 - 5 з 5 товарів
 • Сумка 010-2 Сумка 010-2
  Доступно
  Сумка Raystone 010-2
  3798

  Стильний портфель для ноутбука і документів. Розмір: 33х25х9 см Матеріал: шкіра, металева фурнітура

  1 900,00 грн.
 • Сумка 027 Сумка 027
  Доступно
  Сумка Raystone 027
  2729

  Стильний портфель для ноутбука і документів. Розмір: 36х30х11 см Матеріал: шкіра, металева фурнітура

  2 700,00 грн.
 • Сумка 028 Сумка 028
  Доступно
  Сумка Raystone 028
  2730

  Стильний портфель для ноутбука і документів. Розмір: 36х30х11 см Матеріал: шкіра, металева фурнітура

  2 700,00 грн.
 • Сумка 05-1 Сумка 05-1
  Доступно
  Сумка Raystone 05-1
  3799

  Стильний портфель для ноутбука і документів. Розмір: 39х29х8 см Матеріал: шкіра, металева фурнітура

  2 700,00 грн.
 • Сумка 06-1 Сумка 06-1
  Доступно
  Сумка Raystone 06-1
  3800

  Стильний портфель для ноутбука і документів. Розмір: 30х24х7 см Матеріал: шкіра, металева фурнітура

  1 500,00 грн.

Більшість галантерейних товарів універсальна. Але є й вузько спеціалізовані: для ділових зустрічей необхідно купити портфель. Цей аксесуар підходить виключно до ділового стилю одягу, він абсолютно недоречний на шопінгу або в заміському поході.

У магазині "Шось" представлені декілька чоловічих моделей та великий вибір жіночих валізок. Товари для чоловіків витримані в темних класичних кольорах, для жінок — різноманітність відтінків, можна підібрати річ під різні колірні гамми вбрання або зіграти на контрасті.

Сумка портфель

До недавнього часу атрибут чисто чоловічого образу, аксесуар набирає стрімку популярність у бізнес-леді. А креативність вітчизняних дизайнерів перетворила строгий кейс на родзинку не лише ділового дамського костюма. Зменшення об'єму, яскрава колірна гамма дозволяють портфельчику стати більш універсальним.

Розглянемо основні категорії:

 1.     Портфель чоловічий. Моделі українського бренду A´vitoo відрізняються від класичних варіантів менш жорстким каркасом, можливістю носити не лише в руці, але й через плече. Ручка достатньої довжини та ширини, широкий плечовий ремінь регулюється по довжині. Накладний клапан фіксується двома застібками, основне відділення додатково закривається на кнопки. Шкіра crazy horse із зістареним ефектом позбавляють аксесуар зайвої суворості, тому він органічно виглядає на ділових зустрічах та на парах ВНЗ.
 2.     Портфель жіночий. Моделі Raystone вражають різноманітною колірною гаммою, комбінуванням декількох відтінків в одному виробі. За формою невеликий портфельчик, по суті оригінальна маленька сумочка, виглядає стильно. Жінка залишається нею у будь-якій ситуації, й на ділових зустрічах у тому числі, а тому така сумка ідеальна для косметички, гаманця, інших дрібниць.
 3.     Підлітковий варіант. Купити портфель для підлітка, який має ноутбук, буде хорошим рішенням. Окрім техніки в нім поміститься декілька зошитів, канцелярське приладдя. Додаткове зовнішнє відділення на блискавці ідеально для документів формату а-4.

Представлені товари виготовлені вручну, оснащені якісною фурнітурою, доступні за ціною. Вони не відрізняються якістю від закордонних аналогів.

Як підібрати річ під себе

Обираючи чоловічий або жіночий портфель, пам'ятайте про основні критерії:

 1.     Якість. Аксесуар тішитиме не один сезон, якщо він виготовлений із міцного еластичного матеріалу — натуральної шкіри.
 2.     Зручність. Усередині виробу має бути досить відділень для організації простору: все необхідне потрібно розташувати під рукою.
 3.     Естетичність. Важливо, як товар виглядає зовні: дизайн, колір, оригінальна фурнітура.

У "Шось" цілком реально купити трендову річ від вітчизняних виробників за доступною ціною.