Бананки

Бананки

Відображення 1 - 24 з 148 товарів

Фільт за:

Стать

Сумка на пояс - ідеальний аксесуар для розслаблених і вільних

Поясна сумка - це саме той аксесуар, який найбільше розбурхує свідомість сучасних модників. Це і зрозуміло, адже у сучасних виробів залишилося мало спільного з модними колись «бананками», «кондукторками» і «нирками». Сумки-бананка стали шити не тільки стрітвір-бренди, але і люксові...

Сумка на пояс - ідеальний аксесуар для розслаблених і вільних

Поясна сумка - це саме той аксесуар, який найбільше розбурхує свідомість сучасних модників. Це і зрозуміло, адже у сучасних виробів залишилося мало спільного з модними колись «бананками», «кондукторками» і «нирками». Сумки-бананка стали шити не тільки стрітвір-бренди, але і люксові марки: з дорогих і ексклюзивних тканин, з надійним і яскравим фастексом, якісною фурнітурою. А називати - бельтбегом, мінібегом, поясним гаманцем або просто сумкою на пояс. З'явився і альтернативний спосіб їх носіння - через плече на спині або спереду посередині грудей.


Все це змушує думати, що подібний аксесуар - продукт сучасності. Так, поясні сумки в нинішньому вигляді, з декількома відділеннями, блискавками і фастексом, з'явилися недавно. Але ідея тримати все важливе й цінне «ближче до тіла» - набагато раніше. Першим прототипом «бананок» можна назвати мішечки для монет, якими користувалися ще греки і римляни. Пізніше в них стали носити також нюхальну сіль і тютюн. Ще пізніше - молитовники або зброю невеликих розмірів.


Але досить історії! Повертаємося в наш час і поспішаємо вас порадувати тим, що в інтернет-магазині оригінальних подарунків Шось є і сумки на пояс. Надійні, функціональні, зручні. Креативні і стильні.


Кому варто купити сумку на пояс


Переваги цього аксесуара визначаються на раз:


1. Легкість. Порожня сумка на пояс не відчувається зовсім, повна - відчувається як пояс з важкою пряжкою.


2. Розумна місткість. Так, в неї не вийде скласти парасольку, блокнот, змінну пару взуття, картину, корзину, картонку. ... Але легко вмістити гаманець, телефон, документи, ключі від будинку: тобто, речі першої необхідності.


3. Безпека. Жоден рюкзак не захистить ваші речі так добре, як сумка на пояс. По-перше, вона завжди на виду. По-друге, розстебнути фастекс не так просто. По-третє, ви миттєво відчуєте, якщо хтось спробує відкрити відділення.


4. Вільні руки і кишені. Сумка на пояс, купити яку можна в нашому інтернет-магазині, дарує непередаване відчуття свободи і легкості. Коли ніщо не сковує ваших рухів, не заважає і не відволікає.


Можливостей для застосування такого аксесуара - безліч. Оцінити зручність поясних сумок можуть:


• спортсмени - якщо ви займаєтеся на відкритому повітрі (біг, йога або ін.), Цінні речі зручно скласти в сумку і завжди тримати при собі без найменшого натяку на дискомфорт;


• активні дівчата і хлопці - якщо купити поясну сумку, в неї можна скласти смартфон, гроші, навушники, документи, трохи косметики (для дівчини) і піти гуляти хоч на цілий день, не обмежуючи себе ні в комфорті, ні в русі;


• туристи - в літаку або на екскурсії не доведеться переживати, що гроші, документи або телефон зможуть вкрасти;


• мами - місткість деяких моделей дозволяє взяти з собою мінімум речей, необхідних на прогулянці з дитиною (серветки, легкий перекус, спрей від комах та ін.).


Так що перераховувати! Ми рекомендуємо кожному купити сумку на пояс, адже рано чи пізно вам обов'язково потрібно такий корисний аксесуар. І найкраще місце для цієї покупки - магазин Шось. У нашому каталозі настільки широкий вибір і настільки смачні ціни, що ця покупка стане кращим вкладенням коштів і часу.

Менше
Більше