Гаманці для монет

Відображення 1 - 24 з 63 товарів

Монети не виходять з ужитку: змінюється дизайн, з'являються нові номінали. Гаманець для дріб’язку залишиться популярним ще тривалий час. Варто розібратися, які найбільше підходять для зберігання металевих грошей. Важливо, щоб дріб’язок не висипався, щоб його зручно було діставати, а в ідеалі — перераховувати, не дістаючи із кейса.

У магазині "Шось" представлена широка лінійка аксесуарів, в яких зручно носити дрібні гроші. Це функціональні та практичні речі, виготовлені з різних матеріалів, мають різну ціну. Кожен покупець знайде річ по собі: від підлітка до пенсіонера, від студента до успішного бізнесмена.

Гаманець з монетницею

для монет

Більшість гаманців — універсальні аксесуари. Вони мають як відділення для паперових так й металевих грошей. Розглянемо популярні моделі:

  1. Біфолд. Портмоне подвійного складання має безліч відділень та спеціально відведене місце для копійок.
  2. Трифолд. Обкладинка складається втричі, при цьому купюри розташовуються горизонтально, а кишені для карток та дріб’язку вертикально.
  3. Лонгер. Зручний гаманець із відділенням для дрібних грошенят. Банкноти розміщені в усю довжину, монетниця зазвичай застібається на блискавку.
  4. Гаманець-акордеон. Об'ємна модель, дуже містка: можна розмістити паперові гроші в декількох кишеньках, передбачено місце для документів, карток та монет.

Відділення для дрібниці частіше закриваються блискавкою, застібкою на металевій рамці, або за допомогою кнопки.

Окремо розташовуються монетниці: сoin box — маленький гаманець для монет. Він розрахований виключно для зберігання дріб’язку, компактний та дуже щільний. Деякі екземпляри мають декілька відділень для різних номіналів. Ними особливо приємно користуватися: потрібна монета без зусиль опиниться під рукою в необхідний момент.

Визначаємося з вибором

для монет

Все популярніше стає безготівковий розрахунок, при якому проблеми зберігання дрібниці не виникає взагалі. Тому перш ніж купити гаманець для монет, варто визначитися із такими моментами:

  1. Частота використання готівки. Якщо вважаєте за краще розраховуватися картою, то придбавайте гаманці й портмоне. Монеті, що випадково з'явилася, місце знайдеться.
  2. Стиль життя. Людям, які мають високий статус, більше підходять дорогі шкіряні аксесуари. Звичайним громадянам, які рахують копійки до зарплати, потрібний недорогий гаманець для монет. Такі люди частіше оплачують покупки готівкою, тому копійок у них скупчується багато.
  3. Вік. Яскраві аксесуари з екошкіри й тайвека підходять дітям, молоді. У руках літніх людей природніше виглядають стримані моделі: однотонні, пастельних відтінків.

Вироби з натуральної шкіри прослужать набагато довше, ніж із шкірзамінника. Усі товари, представлені в магазині мають гарантію на три роки.