Свічки

Свічки

Відображення 1 - 18 з 18 товарів

Фільт за:

Свічка - не тільки для краси!

Можна припустити, що люди, які жили в період «електрифікації всієї країни», передбачали повне зникнення свічок з переліку освітлювальних приладів. Але, зважаючи на все, нічого подібного не сталося, адже електрика має неприємну властивість раптово зникати, і в кожному будинку досі знайдеться кілька свічок «на всяк...

Свічка - не тільки для краси!

Можна припустити, що люди, які жили в період «електрифікації всієї країни», передбачали повне зникнення свічок з переліку освітлювальних приладів. Але, зважаючи на все, нічого подібного не сталося, адже електрика має неприємну властивість раптово зникати, і в кожному будинку досі знайдеться кілька свічок «на всякий випадок». Однак їх не вдалося загнати в рамки виняткової утилітарності - купити свічки можна і варто не тільки на випадок форс-мажору! Для чого ж?


Ароматичні свічки - порятунок від депресії


Ароматичні свічки з'явилися не так давно, але ідея поєднати світло, тепло і приємні запахи виявилася надзвичайно елегантною. Набагато приємніше не тільки спостерігати мерехтіння вогника, але і вдихати чарівні аромати, які завдяки теплу швидко розносяться в межах приміщення. Спостереження за вогнем, нехай навіть таким маленьким, допомагає заспокоїти нервову систему, гармонізувати свідомість. А вдихання приємних ароматів тільки поглиблює цей ефект, адже ароматерапія впливає навіть на м'язовому рівні, допомагаючи прибрати втому і зняти м'язові затиски.


Постійно втомлюєтеся на роботі? В кінці дня сили покидають вас? Досить просто купити свічки воскові з приємним запахом і запалювати їх, коли видається особливо важкий день.


Свічки ароматичні - обов'язковий елемент щастя


Зараз скрізь говорять про хюгге - мистецтві бути щасливими, залишатися в моменті і радіти дрібницям. Цей «рецепт датського щастя» замішаний на декількох інгредієнтах, серед яких особливе місце відводиться свічок. Тому, якщо ви хочете створити в будинку атмосферу хюгге, можна почати з того, щоб свічки купити - багато, різних, в будь-якому дизайні. Нехай це будуть гарні свічки в керамічних свічниках або свічки в дерев'яних підставках з милими малюнками. Головне в цій справі - не забувати їх запалювати щоразу, коли відчуваєте брак домашнього затишку або різке погіршення настрою. Рецепт щастя насправді може бути досить простим - погасіть світло, запаліть кілька свічок, приготуйте ароматний чай або какао і сідайте дивитися улюблений фільм. Дріб'язковий спосіб, але неймовірно ефективний. Перевірте!


При цьому всі свічки в каталозі інтернет-магазину подарунків Шось - абсолютно безпечні, оригінальні і довго горять. Кожна з них зможе зробити ваш будинок хоч трішки тепліше і світліше!

Менше
Більше