Косметички

Косметички

Відображення 1 - 24 з 53 товарів

Фільт за:

Косметичка, як базова жіноча потреба

Можна перерахувати більше десятка аксесуарів, якими постійно користуються жінки. Але тільки один аксесуар для них як повітря, своєрідна життєва потреба - це косметичка, яку не замінять сумки жіночі, рюкзаки, гаманець жіночий або клатч. Чому? Та тому що в косметичці середньостатистичної жінки лежить не тіль...

Косметичка, як базова жіноча потреба

Можна перерахувати більше десятка аксесуарів, якими постійно користуються жінки. Але тільки один аксесуар для них як повітря, своєрідна життєва потреба - це косметичка, яку не замінять сумки жіночі, рюкзаки, гаманець жіночий або клатч. Чому? Та тому що в косметичці середньостатистичної жінки лежить не тільки косметика (але і вона теж). Ще в ній можуть зберігатися:


• лікарські засоби;
• засоби особистої гігієни;
• пам'ятні речі;
• кілька видів серветок;
• швейні приналежності (а раптом колготки раптово порвуться);
• манікюрний набір і лаки (щоб швиденько відновити манікюр);
• канцелярське приладдя та багато іншого.


Ви запитаєте, чому б просто не купити жіночу сумку і не сховати весь скарб в її надрах. Все просто - зазвичай у жінки сумок кілька і змінюються вони в залежності від погоди, зовнішнього вигляду, сезону та настрою. Буває, що і кілька разів на день. Щоб кожен раз не повторювати це «велике переселення народів», і потрібна косметичка, в якій буде все найважливіше і необхідне.


Як вибрати і купити косметичку з ідеальними параметрами?


Якщо не ви хочете помилитися з подарунком для мами, бабусі, подруги, дівчини, сестри або колеги, варто дарувати річ, якою користуються всі - косметичку. Чого-чого, а їй зовсім точно знайдеться застосування. Є два способи придбати правильний аксесуар. Спосіб перший - просто купити косметичку в магазині подарунків Шось. Другий спосіб - «дізнатися» її за такими параметрами:


1. Вона не дуже велика, і не надто маленька - як ця модель, наприклад. Всередині має бути достатньо місця для важливих речей, але не для всіх предметів побуту.


2. Її легко помити або попрати. Як цю косметичку, наприклад. Косметика має неприємну властивість розсипатися або проливатися, а користуватися брудним аксесуаром неприємно.


3. У неї якісна довговічна фурнітура - як тут. Аксесуар можуть відкривати і закривати по сто разів на день, і не хотілося б, щоб через місяць він престав жити.


4. Вона стильна - класична або оригінальна. Але обов'язково ненудна, приваблива і модна, адже кожен аксесуар жінки - це її своєрідне продовження. А користуватися речами, які не надихають, викликають нудьгу і смуток - недозволена розкіш.


Ці властивості притаманні кожній косметичці в асортименті інтернет-магазину Шось, що істотно полегшує вибір. Адже можна відпустити внутрішнього цензора і вибирати модель, ґрунтуючись тільки на своєму «списку бажань». Ми зібрали відмінну колекцію виробів, серед яких ви напевно знайдете саме подарунок і для молодої сестри, і для вибагливої ​​мами, і для літньої бабусі. Ще ніколи купити косметичку не було так просто!

Менше
Більше