Ручні клатчі

Відображення 1 - 2 з 2 товарів

Фільт за:

Матеріал
Стать
 • Сумка жіноча 092 Сумка жіноча 092
  Доступно
  Сумка жіноча Raystone 092
  2716

  Компактна і містка сумочка, яка неймовірно стильно виглядає у цій шкірі. Розмір: 25х19 см Матеріал: шкіра, металева фурнітура

  750,00 грн.
 • Сумка жіноча 094 Сумка жіноча 094
  Доступно
  Сумка жіноча Raystone 094
  2717

  Компактна і містка сумочка, яка неймовірно стильно виглядає у цій шкірі. Розмір: 24х17 см Матеріал: шкіра, металева фурнітура

  720,00 грн.

Клатч - аксесуар, до якого швидко звикаєш

Абсолютна більшість жінок при виборі сумок і рюкзаків робить упор на практичність і функціональність. Щоб зручно лежала в руці або на плечі, відповідала модним тенденціям або хоча б виглядала стильно, не здавалося занадто громіздкою, але змогла б вмістити масу найважливіших предметів. Ось чому сумку-к...

Клатч - аксесуар, до якого швидко звикаєш

Абсолютна більшість жінок при виборі сумок і рюкзаків робить упор на практичність і функціональність. Щоб зручно лежала в руці або на плечі, відповідала модним тенденціям або хоча б виглядала стильно, не здавалося занадто громіздкою, але змогла б вмістити масу найважливіших предметів. Ось чому сумку-клатч нечасто можна зустріти в руці сучасної жінки - компактна і легка, вона не відповідає прагненню володіти гранично утилітарною річчю. З цієї ж причини так рідко доводиться побачити чоловічий клатч у представника сильної статі - їм подавай річ дуже і дуже містку. З більшою охотою вони куплять величезний рюкзак. А раптом у нього не поміститься аптечка, пара гумових чобіт або саперна лопатка?


Звичайно ж, ми іронізуємо і перебільшуємо, але тільки через те, що щиро хочемо реабілітувати клатч в очах жіночої та чоловічої статі. Тому далі ...


Кілька причин купити клатч в нашому магазині


 Без довгих передмов - тільки факти:


1. Клатч жіночий місткіший, ніж здається на перший погляд. Можна припустити, що всередині знайдеться місце тільки смартфону, ключам, пластиковій картці і блиску для губ. Неправда! Можете сміливо додати до цього списку блокнот, цілу косметичку, гаманець з грошима та картками, візитницю.


2. Жіночий клатч вписується в рамки будь-якого дрес-коду. Якщо ви запрошені на вечірку з дрес-кодом, то сумка-шоппер там буде виглядати недоречною, а ось клатч - в самий раз. І зовсім неважливо, нарядитеся ви в довгу вечірню сукню або брючний костюм.


3. Чоловічий клатч по місткості легко замінить портфель, але більш зручний в обігу - при необхідності його можна затиснути під рукою, тоді як портфель постійно доводиться тримати в долоні. Якщо вам важливо залишатися в рамках ділового стилю і при цьому зберегти зручність, віддайте перевагу клатчу.


4. Клатч набагато легше поєднувати з будь-чим, ніж сумку або рюкзак. Тому якщо у вас є наряди, до яких не вдається підібрати вдалі аксесуари, купіть клатч і радійте результату.


Відрізняючись за розміром, кольором і матеріалом (в каталозі є вироби з натуральної та штучної шкіри, тканини), всі ручні клатчі, які представлені в інтернет-магазині Шось, рівні за якістю. Вони добре зшиті, відмінно виглядають, приємні на дотик (чи не найважливіша характеристика для речі, яку носять в руках). Чудово доповнять будь-який образ і будуть роками служити на благо вашого комфорту.

Менше
Більше