Парасольки

Парасольки

Речі, які оточують нас, мають бути функціональними, зручними, красивими. Особливо варто замислитися про це, якщо ви вирішили купити парасолю. Аксесуар захистить від весняних гроз, літньої спеки, осінніх дощів та зимової сльоти. Мало таких багатозадачних предметів в ужитку, тому й обирати його потрібно відповідально та зі знанням справи.

Щоб спиці не ламалися від першого пориву вітру, а матеріал куполу не вигорів на другий місяць, треба мати певну компетентність. Ми зібрали думки фахівців й можемо запропонувати надійні критерії підбору товару.

Як купити якісну парасольку

зонты

Визначаючись із купівлею, пам'ятайте основні критерії вибору:

  1. Вітростійкість. У якісних парасолях при сильних поривах вітру купол вивертається, але спиці при цьому не ламаються. Перевірити легко: відкрийте парасолю, підніміть вгору й різко опустіть; повторіть кілька разів.
  2. Міцність. Зверніть увагу на такі моменти:
  • матеріал, з якого зроблений каркас: алюміній може не перенести вже першої бурі; вуглепластик схильний до механічних ушкоджень, намагайтеся купити парасольку, деталі якої виконані з полегшеної сталі й скловолокна;
  • кількість спиць: чим їх більше, тим конструкція довше служитиме;
  • механізм розкриття: механічний спосіб розкриття (найнадійніший, але не завжди зручний) відрізняється тим, що розкладаємо й складаємо вручну, автоматичний — усі процеси здійснюються за допомогою натиснення кнопки, напівавтомат розкривається за допомогою кнопочки, складається вручну (популярна модель, оскільки поєднує зручність та практичність);
  • кількість складань: парасолька тростина в цьому плані найбільш надійна, складні (телескопічні) мають від двох до п'яти складань: чим їх менше, тим більша ймовірність, що річ прослужить довше.

зонты

  1. Матеріал покриття, стійкість забарвлення. Нейлон дешево коштує, але швидко зношується, вигорає. Зверніть увагу на поліестер, він міцний, не вицвітає, швидко висихає. Дорогі варіанти — епонж та сатин. Злегка потріть білою паперовою серветкою тканину, переконаєтеся, що фарба стійка.
  2. Зручність ручки. Речі мають бути ергономічні, тому перш ніж купити парасольку від дощу, зверніть увагу, наскільки зручно її тримати. На першому місці в цьому плані ручка-крюк, пряма має бути прогумована, тоді вона не вислизатиме із долоні.

Головне правило: хороший товар не може коштувати дешево. Обирайте фірмові речі в перевірених магазинах, а не на стихійних ринках.

Ми пропонуємо

У магазині "Шось" представлені якісні моделі, які прослужать багато років: напівавтомати, парасолька автомат та "механіка", каркас зі скловолокна, купол із поліестеру, ручки міцні, прогумовані.

У нас можна придбати міні-парасольку, велику парасолю і маленьку парасольку. Яскраві забарвлення для жінок, стримані для чоловіків, хакі для походів на риболовлю.