Жіночі парасолі

Можна посміятися, що: "Парасоля — це амулет від дощу. Коли він з вами зливи не буде". Але все-таки варто кожній леді купити стильну жіночу парасольку для захисту від сльоти, вітру та сонячних променів. Цей аксесуар спочатку був винайдений, щоб жарке сонце не обпікало ніжну шкіру. Розвиток текстильної промисловості дозволив виготовляти водовідштовхувальні тканини, а це істотно вплинуло на використання.

женский зонт

У магазині "Шось" представлені універсальні моделі, які однаково добре захистять від проливного дощу та нестерпної літньої спеки. Визначитися, що обрати, допоможуть наші рекомендації, зроблені із врахуванням технічних характеристик товарів.

Купити парасольку жіночу

Парасоля — неординарне придбання, не на один раз, а на декілька років. Ми пропонуємо зручні й практичні варіанти. У нас не знайдете куполу з мереживами, рюшами, накладними декоративними елементами. Керуємося такими критеріями:

  1. Легкість та надійність: спиці зі скловолокна відрізняються тривалим термінами експлуатації, мають невелику вагу. Сполучні елементи корпусу виготовлені із полегшеної сталі, яка зміцнює усю конструкцію.
  2. Міцність та зручність: жіночі парасолі із куполом з поліестеру не втрачають форму й колір, тканина при необхідності легко знімається та переться. Міцність забарвлення убереже речі від фарбування при дотику до мокрого покриття.
  3. Стильність: пропонуємо телескопічні моделі із декількома складаннями та екстравагантні тростини. Різноманітність забарвлень допоможе підібрати модель під будь-який наряд.
  4. Ергономічність: прогумована ручка не вислизає із долоні навіть при попаданні води.

женский зонт

Презентуємо товари з різними видами механізмів: у нас можна купити парасольку жіночу автомат, напівавтомат та механіку. Найбільш довговічний механічний спосіб розкриття — вручну, зручним є автоматичний — одним натисненням кнопки. Оптимальний варіант — напівавтоматичний: розкриваємо кнопкою, складаємо вручну.

Обираємо якісний товар

Ми співпрацюємо зі світовими брендами, що дорожать власною репутацією. Їх продукція відповідає високим стандартам якості. Ви самі можете в цьому переконатися, якщо вирішите купити парасольку жіночу недорого в магазині "Шось" :

  • спиці надійно прикріплені до поверхні куполу декількома точками кріплення;
  • елементи прилягають опуклою стороною до тканини, що запобігає механічним ушкодженням покриття;
  • закруглені наконечники є надійним захистом від травм для користувача парасолькою та оточення.

У нас можна купити парасольку жіночу з гарантією на 5 років. Надійне придбання, прекрасний подарунок близькій людині.