Кольорові ручки

Відображення 1 - 15 з 15 товарів

Кольорові ручки — контрастне наповнення білих аркушів яскравим змістом

Кожному з нас доводилося стикатися з ситуацією, коли терміново потрібно записати інформацію, а під рукою немає канцелярського приладдя. Щоб не витрачати час на пошуки пишучого предмета, виділіть кілька хвилин і виберіть кольорові ручки на сайті нашого інтернет-магазину. У нас ви знайдете вироби для різних потреб, в каталозі представлені кулькові, гелеві, а також оригінальні набори на подарунок дорослому або дитині.

цветные ручки

Ручки бувають різні: чорні, сині, червоні

У вас ніколи не виникало питання, чому для навчальних закладів кольором «за замовчуванням» залишається синій? Точну відповідь ніхто дати не може ... Деякі джерела роблять акцент на доступність створення чорнила синього кольору. Існує ще інша версія, пов'язана з подібним відтінком хімічних олівців. Хай там як, школярі пишуть синіми чорнилами, які можуть відрізнятися відтінками.

Таке канцелярське приладдя зустрічається і на робочому столі офісних працівників, а також тих, хто часто пише. Багато хто використовує різнокольорові ручки, ними зручніше робити записи в блокнотах, створювати замальовки, позначки, і вони виглядають цікавіше.

У чому переваги цих письмових інструментів:

  • залишають помітний «слід» і контрастні лінії;
  • насичені, яскраві записи;
  • чорнила на зворотному боці не помітні;
  • підходять для будь-яких поверхонь;
  • особисті записи, малюнки виглядають неповторними;
  • розбавляють сірі відтінки повсякденності.

цветные ручки

Асортимент на сайті представлений строкатими моделями в насичених барвистих корпусах. Чорнила відрізняються акуратністю нанесення, залишають чіткі, тонкі записи на папері. Хоча стандартними кольорами канцелярських письмових приладь вважаються синій, червоний, чорний, іноді зелений, кількість відтінків і ефектів — складно порахувати. Зате вибрати і купити кольорові ручки можна у нас за приємною ціною.

Популярний асортимент «Шось»

Школярам для гарного почерку краще вибрати зручну кулькову ручку. Але це не означає, що не можна пробувати писати гелевою або масляною. Юним непосидам важливий і дизайн, красивим виробом, прикрашеним забавною тваринкою або персонажем фільму, писати набагато цікавіше.

Студентам, офісним працівникам, пересічному покупцеві підійде будь-який тип. Вибирати варто виходячи з особистих переваг. Можна зупинити свій вибір на автоматичних моделях із пластику або металу. Важливим критерієм такої покупки є і наявність гумових елементів. Вони забезпечують зручність тримання, предмет не ковзає в руках. Ви можете свої творчі ідеї фіксувати в блокноті, зошити і на інших поверхнях.

У нас представлена ​​ефектна серія з фігурками тропічних тварин, гламурними моделями, з блискітками і пір'ям. Набори неонового канцелярського приладдя для письма стануть відмінним подарунком не тільки дитині, але й дорослому. Подаруйте подрузі або колезі яскраві емоції разом з металевою ручкою Flamingo з лімітованої колекції.