Олівці

Олівці

Відображення 1 - 23 з 23 товарів

Зростаючі олівці з екологічним змістом і навіть смаком

Здавалося б, що особливого в друкарському канцелярському приладді? Їх функції — справно писати і не ламатися. Помиляєтеся ... Зростаючі олівці з «секретом» передбачають подвійне використання, здатні дивувати і викликати захоплення! Уявіть, ви купили звичайний на перший погляд канцелярський інструмент для малювання і креслення. І ось після регулярного його використання залишається коротун, якому можна дати друге життя. Достатньо лише помістити його у грунт, і дочекатися врожаю.

карандаш

Екологічні олівці з насінням: в чому унікальність?

Оригінальна ідея втілена в еко стік, що передбачає повторне застосування звичного для нас пишущого інструменту. Начебто зовнішній вигляд звичайного олівця нічим не видає «чарівництва». Однак, його конструкція не проста — в ній знаходиться капсула з насінням рослин. Спочатку використовуйте предмет канцелярії за призначенням, а коли він стає маленького розміру — не поспішайте викидати.

Посадіть кінець з капсулою (знаходиться на місці ластика) в будь-яку ємність із землею або город. Поливайте, додайте трохи свого тепла. Не встигнете озирнутися, як насіння перетворяться в паростки. У вас з'явиться живе зелена рослина! Що це буде? Ви самі вибираєте підходящий варіант овочів або зелені. Несподіване канцелярське приладдя можна подарувати або купити еко олівець для себе.

Кілька причин зробити це:

  • Екологічність. Унікальна продукція з натуральної паперової сировини несе в собі посил — турботу про природу. Це відмінний спосіб навчитися давати нове життя простим речам.
  • Незвичайне, дивовижне вирощування. Той, хто отримає в подарунок таку дрібницю, точно не бачив подібне. Звичайно, посадити у себе вдома власну грядку з олівців — це щось нове і цікаве. Можливо, для когось це буде перший досвід в садівництва з використанням канцтоварів.
  • Подарунок, що запам’ятовується. Підходить будь-якій дитині для малювання, стане в нагоді для творчих занять. При цьому кожному дається можливість самостійно виростити живу рослину в будь-якому горщику або відкритому грунті.

карандаши

Вироби цієї категорії випускаються в кольоровому виконанні та чорнографітними. В інтернет-магазині «Шось» придбати їх можна як окремо, так і в красивих наборах. Детальний опис про продукт і застосування ви знайдете на коробці. Все досить просто, тільки не можна гризти кінчик виробу, інакше можна порушити капсулу і зіпсувати «фішку» олівця.

Міні-город з різних рослин

Якою зеленою рослинністю насолоджуватися, що виростає зі звичайного пишущого предмета, залежить від ваших уподобань. Виробники пропонують великий асортимент насіння:

  • корисна і ароматна зелень: орегано, шавлія, базилік, петрушка, м'ята;
  • для салатів і смачних страв: шпинат, цибулю, помідор;
  • джерело вітамінів: салат, рукола, морква;
  • власний сад: волошка, дзвіночок, мак, маргаритка.

Ми намагаємося дивувати клієнтів, регулярно оновлюємо асортимент, надаємо широкі можливості, щоб ви могли купити олівці для себе або на подарунок. Створюйте маленький екологічний город вдома або побалуйте нескінченним запасом позитивних емоцій своїх близьких.