Настільні ігри для дітей

Настільні ігри для дітей — подарунок, що розважає і розвиває

Ви теж чуєте з усіх боків скарги дорослих на те, що діти з пелюшок звикають до гаджетів, від яких не відірвати? Що замість прогулянок — комп'ютерна гра, замість свіжого повітря — двері в кімнату на замок, а зустрічі з друзями замінюють скупі смс-ки в месенджері? У вас є шанс вплинути на ситуацію! Нехай не кардинально, але в рамках однієї сім'ї і справді можете — подарунком.

Дитячі настільні ігри зовсім не втратили своєї актуальності, як думає багато хто. Просто батьки не завжди знають про можливості таких розваг, що абсолютно несправедливо по відношенню до дитини. Адже це не просто іспит на кмітливість, увагу або мислення — це ціла планета зі своєю атмосферою всередині кожної гри.

настольные игры для детей

У батьків часто не вистачає часу для сімейних розваг. Але ж це необхідно — використовувати кожну можливість, щоб формувати особистість в сімейному середовищі й атмосфері зацікавленості.

Ось дитяча настільна гра і стане приводом об'єднатися за столом з приємною, а також корисною розвагою.

Як вибрати подарунок відповідно до віку  

  • Від 2 до 3 років. Малюкам можна подарувати прості лото з великими яскравими малюнками, різноманітні розрізні картки, за допомогою яких можна зібрати загальну картинку. Заняття не тільки захоплююче, але і корисне: розвивається мовлення, логічне мислення, сприйняття кольорів.
  • 3-5 років. Ігри настільні для дітей цього віку більш різнопланові: від серії «Що зайве» до інтерактивних наборів для творчості. У подарунок можна купити і лото, але вже більш складне, а грати в нього краще на швидкість.

настольные игры для детей

  • 6-7 років. Це період активної підготовки до школи, тому в подарунку важливий пізнавальний інтерес, пов’язаний зі сприйняттям нової інформації, основами письма і читання. Це і вікторини на знання навколишнього світу, і лабіринти, і стратегії.
  • 8-10 років. Настільні ігри для дітей 10 років вже мало чим відрізняються від розваг дорослої компанії, оскільки за складністю можуть не поступатися. Але все ж фішки, кубики, яскраво розфарбоване ігрове поле залишаються в пріоритеті: будять дух пригод, пошуку чарівних світів і незвіданих просторів. У цьому віці дітлахи можуть на рівних грати зі старшими в ту ж «Монополію» або в подібні їй.

Головне, чого можна досягти ігровим подарунком — розвиток комунікативних здібностей, що дуже затребувано в світі, обмеженому комп'ютерними моніторами. Юні гравці вчаться налагоджувати контакти, підтримувати зв'язки і часто стають друзями, вперше зустрівшись за ігровим столом. А друзів, як відомо — багато не буває.

Даруйте іграшки, які виробляють характер, збільшують коло друзів і підвищують настрій!