Скріпки

Скріпки канцелярські

Відображення 1 - 15 з 15 товарів

Скріпка — маленький, але важливий канцелярський предмет

Універсальне канцелярське приладдя, яке можна побачити на будь-якому робочому столі — це скріпка. Ця звичайна помічниця необхідна скрізь, де використовується папір. Щоб урізноманітнити сірі офісні та шкільні будні, виробники пропонують яскраві, незвичайні форми цієї маленької фіксуючої пружинки. Хочете упорядкувати пачки паперів або відзначити важливі сторінки в блокноті? Загляньте в інтернет-магазин «Шось» і вибирайте симпатичні металеві приналежності у вигляді морських зірок, фігурних елементів у вигляді яблука або сердечка.

скрепки

Канцелярська скріпка: мініатюрна, фігурна і завжди потрібна

Практичний канцелярський предмет в канцелярському наборі займає особливе місце. Адже впорядкувати стос паперів, документів легше, коли під рукою є маленький елемент — скріпка. Вона допомагає структурувати записи, і в будь-якій ситуації повинна бути завжди під рукою. Різноманітність модних варіантів, представлених каталогом нашого магазину, дозволяє вибрати оригінальні вироби для гарного настрою.

Великий вибір стандартних і незвичайних скріпок:

  • Дизайн, форма. Звичайні вироби випускаються у формі трикутника і овалу, можуть відрізнятися довжиною. Сьогодні нудні варіанти замінили оригінальні у вигляді кумедних тварин, метеликів, качечок та інших цікавих постатей. Вони радують око, допомагають навести порядок в паперах.
  • Розміри. Крім стандартних, є акуратні декоративні, маленькі і великі. Бувають також сувенірні в фігурних яскравих упаковках, що мають нестандартні розміри.
  • Матеріал виробу. У продажу можна знайти скріпки з жовтого і світлого металу, кольорові пластикові. Не залишають слідів на поверхні — металеві варіанти, покриті з зовнішньої сторони пластиковим полімером.

скрепки

Класичні канцелярські приладдя ви вже точно бачили, а ось оригінальний набір скріпок-закладок у вигляді стаканчика кави — це щось новеньке! Він складається з 12 металевих елементів, що ідеально підходять в якості закладок для улюбленої книги, планера чи тижневика. Такий варіант по достоїнству оцінять кавомани.

Які незвичайні скріпки пропонує «Шось»

Великий вибір канцелярського приладдя даної категорії представлений в нашому каталозі. Ви можете придбати великі і маленькі металеві скріпки, фігурні кольорові варіанти. Такий маленький предмет часто знаходиться поза увагою, а що якщо на вашому робочому столі з'явиться набір в кулястій упаковці у формі хвоста русалки?

Можете не сумніватися: документи, скріплені ними, точно опиняться в центрі уваги ваших колег, однокласників і друзів. А коли настане хвилина відпочинку, з такими симпатичними виробами можна пограти, намалювавши підводне царство. Створюйте позитивну атмосферу, адже польоту фантазії немає меж!