Шоколад

Шоколад

Відображення 1 - 24 з 27 товарів

Фільт за:

Невідомий шоколад: темні сторони самого популярного смаколика


 
Більшість людей на питання про улюблені солодощі впевнено відповідають «Шоколад». При цьому практично нічого не знаючи про його справжні властивості. Ми також до недавнього часу перебували в полоні помилок, але бажання запропонувати вам корисні солодощі змусило вивчити всю його таєм...

Невідомий шоколад: темні сторони самого популярного смаколика


 
Більшість людей на питання про улюблені солодощі впевнено відповідають «Шоколад». При цьому практично нічого не знаючи про його справжні властивості. Ми також до недавнього часу перебували в полоні помилок, але бажання запропонувати вам корисні солодощі змусило вивчити всю його таємницю. Ось найцікавіші з фактів про шоколад:


1. Гіркий шоколад набагато корисніший молочного і білого. Все тому, що вміст корисних компонентів (какао-бобів і какао-масла) в ньому набагато вище.


2. Ці самі компоненти вкрай позитивно впливають на людське здоров'я - прискорюють кровообіг, покращують живлення внутрішніх органів, а особливо мозку, підвищують когнітивні здібності.


3. Шоколадні цукерки містять велику кількість антиоксидантів, які запобігають старінню на клітинному рівні, омолоджують, знижують ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи.


4. Цілком можливо, що незабаром лікарі будуть рекомендувати купити шоколад замість антидепресанту. Існують офіційні дані про те, що він не тільки стимулює вироблення ендорфіну, а й захищає нервові волокна від згубного впливу гормонів стресу.


5. Дослідження, проведені в північних країнах з коротким світловим днем, підтвердили, що постійне вживання шоколаду допомагає підвищити гостроту зору.


6. У минулому столітті лікарі рекомендували хворим приймати цукерки з шоколаду поряд з іншими ліками. Але мало хто знає, що шоколадом і зараз продовжують лікувати. Правда, не офіційна медицина, а народні цінителі Мексики, які з його допомогою лікують своїх пацієнтів від бронхіту.


Зрозуміло, все перераховане не можна вживати тільки до якісного шоколаду, зробленому зі свіжих какао-бобів, справжнього какао-масла, молока і натуральних добавок. У нашому каталозі можна знайти тільки такий шоколад - найвищого ґатунку!


Який шоколад купити можна в магазині Шось?


Ми вважаємо шоколад чи не найкращим подарунком в світі, тому зібрали дивовижну колекцію шоколадних наборів:


• для закоханих - будь-яке побачення стане ще романтичніше, якщо «присмачити» його якісним шоколадом.


• в день народження - навіщо дарувати одну звичайну листівку, якщо можна подарувати 10 або 20 таких листівок? Кожен набір шоколаду складається з певної кількості маленьких шоколадок в обгортках з побажаннями. Щирими, чесними і красивими.


• з передбаченнями - кожна маленька шоколадка набору доповнена веселими, мудрими або філософськими прогнозами. Це відмінний подарунок кожній людині або весела розвага до свята. Якщо набридло печиво, візьміть шоколад!


До речі, 11 липня святкують Всесвітній день шоколаду. Якщо ви є щирим шанувальником і не втрачаєте можливості побалувати себе плиткою з нагоди або без, купити шоколад в онлайн-магазині подарунків Шось - це відмінний спосіб відзначити свято!

Менше
Більше