Шоколад

Шоколад

Відображення 1 - 24 з 37 товарів

«Їжа богів», домашній шоколад та шоколадні подарунки

«Чоколатль» — «гірка вода», саме так називали давні ацтеки напій із плодів древа «Їжа богів». Ацтеки не знали цукру і тому вода була дійсно гіркою, але пили її із задоволенням —вважали, що напій підсилює сексуальну енергію і стимулює духовний розвиток. А версію назви дерева запропонував вчений Карл Лінней, пристрасний прихильник шоколаду.

Історія ласощів дійсно захоплююча, але фінал передбачуваний: натуральний шоколад люблять всі. Відтоді, як фабрика Cadbury в середині XIX століття випустила першу плитку, кількість шоколадофанів збільшувалась, як снігова куля, поки не досягла піку.

шоколад

От вам відомо, що цей смаколик:

  • на користь здоров’ю і колись був розмінною монетою;
  • стимулює м’язове відновлення після фізичних навантажень;
  • улюблений десерт астронавтів?

Доказових фактів про нього так багато, що першість серед ласощів поза сумнівом.

Актуальні ідеї шоколадних подарунків

  • Хочете не тільки привітати, але й підтримати бажання друга завжди бути у формі? Додайте до подарунка домашній шоколад — в ньому стільки білку та вуглеводів, що відновитися після виснажливого тренування легко і просто.
  • Потрібен презент за надану послугу? Нехай він буде шоколадним. І це навіть не ноу-хау: шоколадну валюту придумали майя і ацтеки, правда, вони розраховувались какао-бобами.
  • Кохана капризує? Шоколадні цукерки сприяють виробленню ендорфінів, як поцілунки, і настрій відразу кращає. А якщо ще й цілувати, ефект подвоюється.

шоколад

  • Хочете привітати зі святом любу бабусю-ласунку, та боїтесь солодким дарунком нашкодити здоров’ю? Не хвилюйтесь, в шоколаді стільки антиоксидантів, що артеріальний тиск знижується разом з ризиком серцевих захворювань.

Іще один цікавий факт: коли хочуть купити шоколад для чоловіка, а 95% випадків обирають чорний. Але ж молочний серед представників сильної половини не менш популярний. Та й придумали його чоловіки — Даніель Петер і Генрі Нестле, які задля експерименту додали до какао згущене молоко.

У каталозі «Шось» улюблені ласощі не банальні: з передбаченнями і без, з грайливими назвами і компліментами. Отримавши такий дарунок, важко стримати себе і не відкусити відразу шматочок. Та й  чи ж ми гірші за Ірландію, Швейцарію і Германію, населення яких з’їдає половину світових запасів шоколаду, за даними Forbes?

Якщо потрібен подарунок, але ви не можете обрати його самостійно — зверніться до нашого консультанта. Він запропонує варіанти, які підкорять найнеприступніші серця і непередбачувані характери.

Даруйте і насолоджуйтесь!