Історія інтернет-магазину подарунків Шось

Привіт!

Давайте знайомитись.

«Знайди собі ШОСЬ» - це наша маленька (велика) справа, яку ми дуже любимо так само сильно як і дарувати подарунки. Саме тому був створений цей сайт, де ми збираємо безліч цікавих товарів від відомих, і не дуже, проте не менш крутих, українських виробників, завозимо цікаві міжнародні бренди та активно розширяємо тематику подарунків, щоб кожен наш відвідувач міг знайти собі «шось».

Як виникла назва

Коли ми думали над концепцією магазина і тим, як назвати наш подарунковий сайт, а в подальшому і шоуруми, то в голові часто крутилась думка, що кожен шукає в якості подарунка «щось прикольне», «щось неординарне», «щось витончене», «щось веселе» і т.д.. Тобто кожен «щось» шукає. Можливо ми і будемо тим місцем, де кожен знайде собі щось, що шукає?! Так і виникла назва «Знайди собі ШОСЬ». Слово «шось» взяли спеціально, щоб підкреслити українське походження багатьох наших товарів цим забавним ШОканням.

 

З чого все починалося

Спочатку була ідея – зробити сайт і зібрати в одному місці всіх прикольних, молодих українських виробників (це ще було в 2015 році) і цікаві міжнародні бренди, які ми самі любимо. Не додавати все підряд, а підійти хоч і вибірково, проте задовольнити інтереси більшості.

Інтернет був тоді наповнений безліччю непотрібних речей, серед яких треба було вишукувати щось дійсно цікаве. Ярмарки українських майстрів тоді ще тільки починали своє існування, а ми їх дуже обожнювали і скупляли там собі щоразу кучу цікавих речей. Могли пів дня гуляти і роздивлятися там все. Саме на одній з таких прогулянок, у нас виникла ідея шоурума.

 

Про шоуруми подарунків

Практично одразу, після створення сайту, виникла ідея відкрити ще й оффлайновий магазин подарунків. Дивитись і замовляти в інтернеті – це одне, а от прийти і роздивитись, пощупати, приміряти, співставити товари і скласти все в подарунковий боксик, щоб одразу бачити загальну картинку – це зовсім інша естетична насолода.

До того ж, красиве упакування з милими деталями – це наша особлива любов, яку ми закладаємо при кожній покупці як на сайті, так і в шоурумах.

В шоурумах панує якась особлива атмосфера святкового настрою. Нам дуже щастить з людьми: як з клієнтами, так і з консультантами. Вони магічним чином притягуються до нас і наповнюють настроєм простір. Не кажучи вже про святкові дні чи новорічні свята, коли там панує неймовірно-приємна метушня і пакуються подарунки один за одним. Неможливо встояти і не піддатись атмосфері свята.

Якщо потрібна порада, то наші консультанти миттю підкинуть пару вдалих ідей і допоможуть знайти саме те, що буде «ідеальним подарунком». Серйозно! Навіть, якщо це займе не якісь там стандартні пару хвилин, а навіть годин.

До речі, це працює не тільки в шоурумі. Напишіть нам в вайбері, фейсбуці чи інстаграмі – консультацію з вибором ідеального презенту можна отримати від нас будь-де.

 

Звідки така любов до подарунків

За лаштунками цього сайту стоїть невеличка команда і ми всі обожнюємо дарувати подарунки. Не тільки на якісь свята, а просто так – робити приємні сюрпризи, залишати милі записочки на столах один одному, грати в Таємного Санту, ретельно все пакувати в красивезний папір і вишукувати незвичайні листівки, коли ще це не було так масово.

Ці маленькі, але супер милі жести наповнюють радістю нас, коли ми їх робимо, та життя тих, хто їх отримує. В цьому і весь смисл – дарувати радість! Створювати її самим.

Ця любов до подарунків, чи точніше до процесу пошуку та дарування, створення радості для своїх близьких та друзів, об’єднала нас у команду і стала неписаною цінністю всього проекту «ШОСЬ».

 

Що далі

Ми постійно шукаємо нових виробників і раді кожному новому запиту нам на пошту. Якщо ви читаєте це і розумієте, що створюєте речі, які будуть тішити інших – напишіть нам на пошту shop@shos.com.ua. Ми відкриті до нових співпраць.

В планах на майбутнє: ріст, ще більше цікавих виробників та затишних шоурумів, де можна відчути атмосферу свята та придбати її для своїх рідних людей. Творити свято, дарувати його – разом!