Про нас

Чому ми відкрили «ШОСЬ»

Одного разу, маючи за ціль купити оригінальний подарунок, не впоралися з нею. В той момент не знайшлося такого подарунка, який було б приємно подарувати, не було такої речі, яку хотілося б отримати в подарунок.

Головне завдання, яке стояло перед нами - знайти не тільки цікаву й оригінальну продукцію, а й настільки практичну і універсальну, щоб вона сподобалася кожному. Основним, не менш важливим критерієм є якість продукції, яка повинна бути на висоті, тому перед замовленням ми ретельно перевіряємо всі товари і працюємо тільки з кращими виробниками.

І можемо сказати, що зібрали колекцію унікальних авторських ідей.

Що ми пропонуємо

Ми шукаємо нові таланти, відкриваємо нові горизонти і допомагаємо людям знайти унікальні подарунки.

У магазині «ШОСЬ» Ви знайдете такі речі, які шкода віддавати, тому що хочеться залишити їх собі.

Якщо Ви потрапили до нас, то напевно цінуєте вироби за бездоганне виконання і особливу увагу, яку майстри і дизайнери приділяють як виробам в цілому, так і їх найдрібнішим деталям. Щодня ми з Вами бачимо те, що було придумано і зроблено тисячами талановитих людей. Те, що прикрашає світ в глобальному сенсі, і те, що прикрашає маленький світ кожної людини. Давайте занурюватися в цей світ разом. І кожен наш день буде яскравим і приємним. Адже щастя складається з дрібниць, в тому числі тих, якими ми себе оточуємо.

Наша ціль


Всіх об'єднує одне - любов до подарунків - приємним, несподіваним або довгоочікуваним.

Ми хочемо дарувати людям радість і посмішки!