Сумки для телефонів

Відображення 1 - 4 з 4 товарів

З появою мобільних нового покоління виникла проблема їх перенесення: сенсорні штуки крихкі, чутливі до агресивних чинників довкілля. Цим пояснюється виникнення нового товару на ринку шкіргалантереї — сумки для телефонів. Така дивина засвітилася на останніх показах мод: вони пасують до будь-якого вбрання, притягують до себе увагу, є родзинкою образу.

У магазині "Шось" представлені універсальні моделі аксесуарів, які, окрім основного призначення, виконують функцію переноски для стільникового. Для кожного покупця підберемо товар за його смаком та бажанням.

Сумки для телефонів і їх види

Спеціалізовані варіанти мають прямокутну форму, невеликі розміри, накладний клапан та довгий ремінець. Складається із одного відділення, в якому є внутрішня або зовнішня кишенька для пластикових карт. Оригінальна річ має дещо дитячий вигляд, тому багато хто віддає перевагу більш габаритним багатофункціональним моделям.

Для чоловіків:

  1.     Планшетка. Невелика за розміром, має декілька відділень, безліч кишень для візиток, кредиток, грошей, ключів. Як сумка для телефону через плече такий варіант зручний: вона не глибока, компактна, тому девайс легко знайти та дістати.
  2.     Барсетка. Мала форма, зручна внутрішня організація роблять комфортним носіння мобільного, для якого легко виділити спеціальне місце.
  3.     Поясна сумка. Ще один практичний варіант для мобілки.

Окрім перерахованих, спеціально відведена кишенька для девайса є в кожній моделі.

Для жінок:

  1.     Клатч. Як сумочка для телефону використовується під час виходів у світ (театр, презентації, прийоми).
  2.     Крос-боді. Зручно використати для повсякденного носіння.
  3.     Круасан. Стильний варіант невеликої сумочки для походів у гості, в кафе: усередині поміститься будь-який сучасний стільниковий.
  4.     Портфельчик. Знахідка для ділових жінок: виглядає солідно й телефончик вміщує.

Залишається вибрати найбільш зручний аксесуар, якщо виникла проблема, яку сумку через плече купити.

Визначаємося з вибором

Останнім часом в соціальній сфері з’явився новий тренд — спроби економити кошти та ресурси в усіх галузях. Багато хто погоджується з тим, що замість вузько спеціалізованої краще купити універсальну річ.

Споживачі надають перевагу товарам не найдешевшої категорії: вони коштують дорожче, але служать багатьох років. Мова про шкіряні аксесуари, міцні, гіпоалергенні, надійні в експлуатації.

Ми пропонуємо розглянути конструкції вподобаних виробів, визначитися, який варіант більше влаштує. Купуйте універсальну річ із натуральної шкіри, в якій, окрім іншого, можна носити стільниковий.