Чоловічі і жіночі шкіряні гаманці

Відображення 1 - 24 з 151 товарів

Гроші не лише люблять рахунок, але й дбайливе зберігання. Для цього треба купити шкіряний гаманець. Він коштує дорожче за аналоги, виготовлені із еко замінників шкіри чи пластика. Але не даремно говорять, що скупий платить двічі: краще один раз в декілька років заплатити дорожче за якісну річ, чим щорічно (а то й частіше) купувати товари трохи дешевші. У результаті переплатить той, хто купує частіше.

У магазині "Шось" зібрана продукція з натуральної шкіри, виконана вручну. Речі мають статусний вигляд не лише за рахунок матеріалу, але через рівні стібки, акуратні краї, якісну фурнітуру. Деякі моделі прикрашає стильне тиснення.

Шкіряний гаманець

кожаный кошелек

Портмоне з натуральної шкіри — універсальна річ. Він зручний в щоденному використанні та підходить як подарунок через презентабельність та ціну, вищу середньої. До його переваг можна віднести:

  1. Еластичність. Створюється за рахунок дихаючої поверхні, забезпечує звуження матеріалу на морозі та розширення в спеку. Тому матеріал не лопається, не тріскається від перепаду температур.
  2. Міцність. Майстер підбирає якісні шматки шкіри для виробництва аксесуарів: добре вироблені, нормальної товщини. Тому жіночий шкіряний гаманець не розійдеться під вагою монет, не порветься через металеві предмети.
  3. Унікальність. Текстура шкіряної поверхні характеризується неповторністю, тому однакові моделі виглядатимуть по-різному: десь поміняється відтінок, товщина або структура.

Аксесуари з натуральної сировини вимагають якісної фурнітури: вона виготовляється із латуні, може мати нікелеве покриття.

Асортимент

"Шось" пропонує гаманець жіночий шкіряний в декількох варіаціях:

кожаный кошелек

  • пенал з трикутним клапаном на кнопці, усередині є невелике бічне відділення для монет із додатковою кнопкою;
  • клатч-конверт, складається з декількох відділень, в яких, окрім грошей, можна розмістити дрібниці, необхідні для виходу в світ;
  • класичний кейс з декількома кишеньками, одна з яких призначений для дріб’язку та застібається блискавкою.

Колірні рішення допоможуть підібрати аксесуар під елементи одягу або зроблять аксесуар яскравим акцентом вечірнього луку.

Купити чоловічий гаманець з натуральної шкіри можна в таких варіантах:

  • затискач для грошей, компактний та надійний, призначений для зберігання банкнот;
  • кард-кейс для кредиток, дисконтних карт, візиток та паперових грошей;
  • гаманець класичний та на двох кнопках із додатковим зовнішнім відділенням, яке застібається на блискавку;
  • портмоне, солідна річ, трохи менше гаманця, для купюр.

Моделі для чоловіків мають темні кольори, деякі прикрашені тисненнями, накладні декоративні елементи відсутні. Шкіряні аксесуари залишаються в тренді упродовж довгих років, тому це добре надбання.