Сумки для документів

Відображення 1 - 11 з 11 товарів

Світ нестримно наближається до ери цифрових технологій, коли усі дані будуть зосереджені на електронних пристроях. Але сьогодні ще зберігаються й паперові носії інформації, тому багато хто прагне купити сумку для документів. Незрозуміло, коли диски, флешки, чіпи повністю завоюють світ, а реферат на листах формату А-4 потрібно здавати сьогодні. Як зберегти їх цілісність й презентабельний вигляд, підкажемо.

Магазин "Шось" пропонує широкий вибір галантерейних виробів, призначених для носіння формулярів, довідок, бланків. Ми надаємо опис основних видів переносок, щоб вам було легше визначитися з вибором. Широкий асортимент подібних товарів не залишить вас без покупки.

Сумка для документів - яку обрати

Хороший аксесуар цінується своєю універсальністю й практичністю: коли предмет відповідає декільком запитам. Вигідно купити одну річ замість двох або трьох. Документацію можна носити не лише в спеціалізованих переносках, але й в таких, які мають інше призначення. Зверніть увагу на такі варіанти:

  1.     Планшетки. Невеликі сумочки на декілька відділень усередині, може бути одна зовнішня кишеня. У них поміститься невелика кількість предметів: паспорт, пластикові карти, кредитки, водійські права.
  2.     Сумки листоноші. Частіше використовується як чоловіча сумка для документів. У них вміщаються теки з листами а-4. Блискавка згори та широкий клапан надійно захищають вміст від несприятливих чинників довкілля.
  3.     Месенджери. Об'ємні торби з декількома напівжорсткими перегородками усередині, які оберігають папір від згинання, надривів. Товар виготовлений із водовідштовхувального матеріалу: прекрасно захищає вміст від дощу; за ціною дешевше, ніж шкіряні вироби.
  4.     Тоут. Ця модель для документів жіноча. Прямокутна форма та великий об'єм дозволяють носити документацію, не турбуючись про її збереження.
  5.     Портфелі. Їх можна вважати спеціалізованою переноскою документації. Напівжорсткий каркас, надійні замки оберігають листи від деформації та намокання.

Поціновувачам строгого офісного стилю пропонуємо прямокутну переноску з подовженими ручками: підходить як для лептопа, так і для паперів. Зручніша модель — сумка для документів чоловіча через плече. У ній є декілька відділень, в одне з них можна помістити ноутбук, в інші теки та файли.

Як вибрати правльну сумку

Аксесуар доповнює основний образ, тому повинен відповідати декільком критеріям:

  • відповідати зросту та статурі власника: планшет на огрядному чоловікові виглядатиме безглуздо, як і об'ємний месенджер на плечі тенндітної жінки;
  • гармоніювати зі сферою діяльності людини: солідний шкіряний портфель не підходить школяру, а сумка листоноші міністрові;
  • враховувати фінансові можливості: купити чоловічу сумку для документів з вінтажної натуральної шкіри можуть успішні люди, підліткам та студентам, офісним працівникам нижчої ланки варто придивитися до дешевших варіантів.

Магазин "Шось" має товари для представників різних статей, віку, соціального статусу. Кожен знайде свою річ, яка прослужить не один рік.