Великі сумки

Відображення 1 - 24 з 38 товарів

Ми почули якось: яку б сумочку леді не купила, до вечора вона все одно перетвориться на господарську. Зрозуміло, що велика сумка потрібна жінкам, які поєднують декілька ролей: старанної робітниці, гарної господині та дбайливої мами. Ось так і переноска має виконувати декілька функцій. Це немислимо, коли пані "обвішана" ручною поклажею, варто замислитися про купівлю однієї місткої торби.

У магазині "Шось" ви знайдете широкий вибір універсальних виробів, призначених для носіння великої кількості речей, у тому числі габаритних. Визначитися з вибором допоможуть ваші індивідуальні потреби та наші поради.

Сумка жіноча велика

Містка торба має бути в гардеробі будь-якої жінки. Вона потрібна під час тривалих поїздок або відряджень, шопінг без неї уявити важко, як і прогулянку мами з маленькою дитиною. У ситуаціях, коли безліч різнопланових предметів має бути під рукою, вам підійдуть такі варіанти:

  1.     Месенджери. Вироби місткі, внутрішній простір добре організований: всередині помістяться ноутбук, теки з документами, ланч-бокс, термос та багато дрібниць: ключниця, візитниця, гаманець. Лептоп можна замінити на форму для спортзалу.
  2.     Тоути. Великі сумки на одне відділення з довгими ручками. Можуть бути прямокутної, трапецоїдної форми, з відкритим верхом, який закривається на блискавку. Універсальні: відмінно пасують до ділового, повсякденного та вечірнього стилю. Зручні для тих, хто часто їздить у відрядження: поміщається усе необхідне. Місткі, але виглядають дуже стильно.
  3.     Шопери. За призначенням мало чим відрізняються від tote: використовуються не лише для походів по супермаркетах, багато хто ходить з ними на роботу. Відрізняються від тоутів тим, що мають завжди відкритий верх.

Як бачимо, сумка велика жіноча потрібна як на службі, так і в побуті. При виборі відповідного варіанту слід керуватися тим, для чого в першу чергу вам потрібний аксесуар, де та ким ви працюєте, яку суму збираєтеся витратити.

Матеріали сумок

Ми співпрацюємо з вітчизняними виробниками галантереї, які дорожать своєю репутацією, а тому для пошиття аксесуарів використовують якісну сировину:

  1.     Натуральна шкіра. Краст або crazy horse — не має вирішального значення. Вінтажні сумочки шиються вручну. На них надається гарантія 3 роки.
  2.     Эко-фетр зі шкіряними вставками. Велика жіноча сумка з цього матеріалу приємна на дотик, зручна в носінні, але не переносить вологи.
  3.     Водовідштовхувальна тканина Oxford. Товари з цього матеріалу найбільш демократичні за ціною, мають хороші експлуатаційні характеристики.

Підліткам та молоді можуть підійти й рюкзаки, але пані, які прагнуть виглядати стильно та елегантно, оригінальна сумка велика підходить ліпше. У "Шось" кожна покупчиня знайде те, що шукала.