Сумки

Сумки

Відображення 1 - 24 з 146 товарів

Сумки - аксесуари, яких ніколи не буває багато

Розв'язати проблему зручного перенесення речей намагаються вже декілька тисячоліть. Першою згадкою про сумку вважається епізод зі старогрецького міфу про Персея, коли німфи подарували античному героєві торбу, аби він сховав в ній голову Медузи Горгони. Виходить, що пристосування для носіння габаритних речей було придумане тисячоліття тому.

Пізніше виникла необхідність носити дрібні монети, люстерко, флакон із духами або паперові згортки й документи. Спочатку обходилися кишенями, але кількість потрібних дрібниць постійно збільшувалася. Так з'явилася відома сумочка-мішечок мадам Помпадур. Сьогодні магазин "Шось" пропонує різноманіття ручної поклажі, призначеної для різної кількості й габаритів речей, з урахуванням їх ваги й конфігурації.

Модні сумки

Мода мінлива, але деякі моделі мають попит у всі часи:

  1.      Класичні варіанти. Chanel, Valentino, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Prada, Gucci, інші відомі бренди періодично повертаються до силуетів, популярних в середині ХХ століття. Відродження культових моделей триває в нових кольорах та матеріалах.
  2.      Маленькі сумочки. Магазин сумок, який поважає себе й покупців, обов'язково запропонує витончені аксесуари для виходів у світ: клатчі, сумки-конверти. Такі моделі поза часом, тому мають бути в колекції модниці.
  3.      Портфелі. Для зберігання документів не вигадано нічого кращого, ніж жорсткі або напівжорсткі кейси: важливі файли в них надійно захищені від згинання та дії вологи. Для ділових чоловіків та жінок купити сумку для документації залишається актуальним в різні часи, тому месенджери залишаються в моді упродовж тривалого періоду.
  4.      Шопери. Місткі універсальні моделі незамінні для дівчат, вимушених поєднувати робочі моменти й господарські турботи.

Ми зупинилися на виробах, які завжди в тренді. У нашому магазині ви можете знайти й інші високоякісні оригінальні товари за виправданими цінами. Купити модну сумку недорого, не переплачуючи за закордонні брендові моделі, реально в магазині "Шось".

Бренди

Пропонуємо товари популярних вітчизняних торгових марок, які зарекомендували себе зі кращого боку на внутрішньому й зовнішньому ринках :

  1.      Raystone представляє вінтажні вироби із натуральної шкіри. Конструктори стежать за новими віяннями, тому моделі відрізняються різноманітністю, оригінальністю, витонченістю.
  2.      BLANKNOTE робить сумки модні, переважно з натуральної шкіри crazy horse. Цей матеріал відрізняється вінтажністю, високою щільністю, легкістю фарбування. Широка колірна гамма дозволить підібрати сумочку під будь-яке вбрання.
  3.      A´vitoo пропонує оригінальні моделі ручної роботи.
  4.      Twins Store рекомендує дизайнерські вироби із сучасних матеріалів, які відрізняються міцністю, легкістю, зносостійкістю та невисокими цінами.

У нас реально купити сумку недорого, при цьому на кожен товар надається гарантія до 3-х років. Усі варіанти практичні, універсальні, довговічні, сумісні з гардеробом.