Бамбукові зубні щітки

Відображення 1 - 14 з 14 товарів

Екологічні зубні щітки із бамбуку — сучасний і стильний подарунок

Хто не мріяв про голлівудську усмішку? Але ж зустрічається вона вкрай рідко, і справа не в рисах обличчя чи будові щелепи. Гарна усмішка не завжди дар природи, іноді це результат старанного догляду. І тут без якісних інструментів не обійтись. Подібно до більшості світових винаходів, це придумали в давнину у Китаї: для чищення зубів застосовували палички з бамбуку — кінчики спеціально розщеплювали до м’яких волокон, щоб дуже делікатно, але ретельно очистити ротову порожнину.

зубная щетка

Сьогодні вибір інструментів величезний: електричні, пульсуючі і звукові, для правші і шульги, з дерев’яними і паперовими ручками, з натуральною щетиною і штучною. У кожного виду свої переваги, але якщо мова про подарунок, хочеться, щоб він відповідав часові і активному способу життя сучасника.

Чому купити бамбукову зубну щітку у подарунок — чудова ідея

  • Екологічно. Зважаючи на нинішню екологічну ситуацію в цілому, такий варіант дуже добрий — природній матеріал, ніякого пластику, що розкладається у землі віками, бамбук зникає швидко непомітно для середовища.
  • Універсально. Бамбукова зубна щітка підходить навіть дітям і людям з дуже чутливою емаллю та яснами —— ворсинки у неї не м’які, але й не дуже жорсткі, в руці лежить комфортно, пристосовуватися не треба.
  • Зручно. Ворсинки настільки еластичні і гнучкі, що легко розчищають навіть важкодоступні закуточки, не подразнюючи при цьому ясна, не викликаючи дискомфортних відчуттів.

зубная щетка

  • Практично. Уявіть собі, шо зубна щітка із бамбуку прекрасно чистить і без звичних паст — у випадку алергічної реакції на склад зубної пасти можна обійтися і без неї. Знезаражуючих властивостей дивовижної рослини досить для повсякденного догляду, якщо у ротовій порожнині проблем немає, звісно.
  • Надійно. У деревних волокнах міститься доволі сильний антисептик, тому це дерево вважають природним антибактеріальним засобом. Можна не хвилюватися про зберігання — навіть без футляру, у подорожі чи відрядженні ризик інфікування мінімальний.
  • Стильно. Навіть якщо проігнорувати всі переваги, забути про зручність і легкість, бамбукові зубні щітки купить у подарунок все одно варто. Тому що вигляд у них оригінальний, форма бездоганна, дотики до м’якої гладкої поверхні приємні, здивувати таким подарунком нескладно.

Ви можете обрати колір щетини і святкове пакування — варіанти підкаже консультант. До нього ви також можете звернутися за допомогою з оформлення замовлення чи детальною інструкцією з експлуатації сучасного бамбукового девайсу.