Фоторамки

Фоторамки

Відображення 1 - 9 з 9 товарів

Оригінальна рамка для фото — гідна оправа ваших знімків

Як можна оригінально оформити і прикрасити кімнату? Настінна рамка для фото допоможе красиво декорувати приміщення, буде нагадувати про найкращі моменти вашого життя. Добре виглядають на стінах сімейні колажі, можна надрукувати улюблені фотографії, помістивши їх в оправу будь-якої форми.

Частина таких аксесуарів мають підставки для зручного розміщення на полиці або столі. Це ще й ексклюзивний подарунок, який не потребує додаткових слів, який точно не забудуть. Подаруйте мініатюрну «дошку візуалізацій» до святкової події близьких друзів, і улюблений спогад кожен раз буде викликати посмішку і створювати позитивний настрій.

фоторамки

Вдало підбираємо фоторамки: лаконічність або контрастність

За допомогою лаконічних та незвичайних рамок, можна додати обстановці неймовірної атмосфери. Якщо хочеться оформити яскраві моменти життя в занадто насичені або надмірно декоровані варіанти, то в цьому випадку є ризик того, що увага буде звернена не на фотографії, а на їх обрамлення.

Щоб дійсно отримати цікавий ефект, загляньте в інтернет-магазин «Шось». Тут ви зможете купити рамки для фото, які виглядають не нудно і ідеально впишуться в інтер'єр. Підберіть аксесуари різних розмірів для впорядкованого або хаотичного компонування ілюстрацій.

Що надає завершеності фотографій, і задає тон інтер'єру:

  • Колірна палітра. Класичний безпрограшний варіант — виконані в чорному, білому, сірому та коричневому кольорі. Нейтральні тони служать хорошим контрастом для знімків, акцентуючи всю увагу на них.
  • Зручність, практичність використання. Пропонуємо стильні підвісні варіації на нитці. В мінімалістичні набори можна помістити пам'ятні, тематично різноманітні знімки. Також можна придбати фоторамки на защіпках для фіксації зображень. Міняйте різні фотокартки в такий аксесуар необмежену кількість разів. Прикріпіть власноручний малюнок, і ваша картина вийде ще цікавіше і більш оригінальною.
  • Різноманітність розмірів, вибір матеріалу. В асортименті «Шось» знайдуться фоторамки будь-яких розмірів: від стандартних до великих. Також можна купити естетично привабливі дерев'яні рамки для фото прямокутної форми або у вигляді квадрата.

фоторамки

Подивіться на ефектні красиві рамки для фото і мультірамки, з них легко складаються оригінальні фотоколажі. Для оформлення пропонуються однотонні, різнобарвні варіанти або з защіпками. Як би банально не звучало, але фоторамки в будь-якому виконанні — ідеальне рішення для прикраси інтер'єру і популярне в рейтингу «найпростіший, але кращий подарунок».

Даруйте незабутні емоції: коли і кому презентувати

Розгубилися, що подарувати колезі по роботі, не витративши занадто велику суму? У цій ситуації цілком бюджетний подарунок, при цьому оригінальний — рамки під фото. Такий презент обов'язково припаде до душі, його можна поставити на видному місці.

Купити рамки для фотографій можна для своєї половинки, помістивши в неї загальний знімок. Приємний, універсальний сувенір, подарований без жодного приводу, — це простий знак уваги, який не потребує від вас витрат і зусиль. Все ще думаєте, що вибрати? Загляньте до нас — підкажемо!