Фоторамки

Фоторамки

Відображення 1 - 6 з 6 товарів

Фільт за:

Оригінальний подарунок, чи нестандартна рамка для фото як декор для кімнати можна знайти в інтернет-магазині подарунків ШОСЬ.  Дерев’яні рамки для фото мають квадратну чи прямокутну форму і оригінальне кріплення для фото – фото кріпиться на прищепку. Такі фото рамки вражають своєю оригінальністю і стильним дизайном, дуже якісна обробка дерева на...

Оригінальний подарунок, чи нестандартна рамка для фото як декор для кімнати можна знайти в інтернет-магазині подарунків ШОСЬ.  Дерев’яні рамки для фото мають квадратну чи прямокутну форму і оригінальне кріплення для фото – фото кріпиться на прищепку. Такі фото рамки вражають своєю оригінальністю і стильним дизайном, дуже якісна обробка дерева на фото рамках, фото рамки можуть як висіти на стіні, так ці рамки можна поставити на полицю чи підвіконня. Фоторамки є для квадратних знімків з інстаграму, для прямокутних знімків, а також в магазині креативних подарунків ШОСЬ є фото рамки на три і чотири знімки.

Креативні рамки для фото будуть чудовим подарунком для кожної дівчини, наші оригінальні рамки стануть милим подарунком на річницю, приємним подарунком на весілля, або як подарунок на новосілля, можна подарувати на день народження, адже це милий подарунок для мами чи бабусі, або оригінальний і милий подарунок сестрі із спільним фото.

Дерев’яні рамки для фото будть чудовим доповненням декору вашого будинку, чи як стильний декор кімнати або декор квартири. У магазині ШОСЬ ви знайдете креативні і унікальні в Тернополі речі для декору.

Фоторамка це завжди пам’ятний і оригінальний подарунок. Фоторамки зі світлого дерева або темного дерева українського виробництва, handmade. Оригінальні дерев’яні рамки із ШОСЬ нікого не залишать байдужими, це саме той подарунок, який нагадуватиме про вас і приноситиме радість власнику. Фоторамки є зі світлого дерева, або ще маємо фото рамки із темного дерева, при цьому вони дуже якісні і не псуються навіть у вологих приміщеннях. Купити фото рамку в Тернополі можна завітавши у магазин креативних подарунків ШОСЬ, а бо замовити в інтернет-магазині оригінальних подарунків ШОСЬ з доставкою у Київ, Львів, Луцьк, Ужгород чи Харків або у інше місто України - Одесу, Херсон, Запоріжжя і т.д.

Менше
Більше