Білі ручки

Біла ручка: вона може залишити яскравий слід, що запам'ятається

Іноді навіть незначна дрібниця може поліпшити настрій. У нас є хороші «ліки» — біла ручка в оригінальному дизайні. Про можливості такого канцелярського інструменту відомо не багато. Наприклад, те, що це відмінний коректор для скетчу. Завдяки щільності чорнила, можна перекрити маркери. Художники також вважають за краще малювати таким предметом на темному папері, оскільки можна внести справжню родзинку в картину. Погодьтеся, найбільш вражаючим все-таки залишається світлий відтінок на чорному тлі.

белая ручка

Особлива біла гелева ручка: робимо малюнки виразними

Крім стандартної кольорової палітри, властивої канцелярським приладдям, особливе місце відводиться білому. За допомогою цього кольору передається візуально форма і фактура об'єктів в малюванні. Також можна надати їм завершений вигляд завдяки світлому вимальовуванню контурів.

Варіанти використання:

 • для створення ілюстрацій на темному папері;
 • підписувати запрошення-листівки;
 • для записів на чорних листах в блокноті;
 • дизайнерам для промальовування ескізів;
 • художникам для замальовки портретів, пейзажів.

Щоб зробити дійсно гарний малюнок, намалювати приголомшливу картину, потрібно вибирати даний вид письмового приладдя з хорошою покривною здатністю чорнила, інакше у вас вийде розмита пляма. В інтернет-магазині «Шось» можна купити білу ручку, чорнила якої дають чіткі лінії, які не брудняться.

Що стосується позитивних сторін, вони полягають в наступному:

 • однаково добре лягає на матову і глянцеву поверхню;
 • білий колір виглядає насиченим і привабливим;
 • чорнила швидко сохнуть, довше зберігають первинний вигляд.

белая ручка

Якість письма також залежить і від самого виробу. У каталозі представлені різноманітні моделі зі зручним корпусом, високою якістю чорнила. Такі канцелярські інструменти відрізняються підвищеною твердістю і в'язкістю консистенції чорнила.

Створюємо модні ілюстрації

Ручка біла може застосовуватися для опрацювання скетчів в стилі фешн, вона надає їм реалістичності. Цікаво виглядають легкі відблиски на губах образів, що здаються візуально більше. Коли дивишся на малюнок, створюється відчуття нанесеного глянцевого блиску. Можна використовувати також гелеві лінери для промальовування волосся:

 • підкресліть витонченість пасом, злегка завдавши тонкі білі лінії;
 • наблизити зачіску до натуральної можна за допомогою злегка рваної смуги по проділу;
 • розкішне укладання виходить за рахунок великого відблиску.

Пробуючи різні техніки з використанням білої ручки, ви навчитеся створювати стильні, модні замальовки, не гірше, ніж в роботах професійних фешн-фотографів. Якщо у вас з'явилося бажання попрацювати над чорно-білим магічним малюнком, загляньте на сайт нашого магазину. На його сторінках можна знайти все для творчих ідей, які легко запам'ятати на папері.