Сумки почтальонки

Відображення 1 - 24 з 41 товарів

Вибір аксесуара ґрунтується на його універсальності та практичності. Адже не даремно з'явилася сумка листоноші. Назва говорить саме за себе: цю зручну річ придумали листоноші у кінці ХІХ століття. У ній кореспонденція не псувалася під впливом дощу або снігу; важку торбу було комфортне носити на плечі або через корпус, таким чином розподіляючи навантаження по тілу та залишаючи руки вільними.

Хороші винаходи швидко поширюються на усі сфери. Така доля чекала й цю знахідку. Сьогодні зручно пересуватися по місту із сумочкою напереваги, а при необхідності швидко знайти в ній потрібну річ прямо на ходу. Так що користуються практичною переноскою не лише працівники пошти.

Сумка листоноші

У магазині "Шось" ви знайдете декілька варіантів вподобаної моделі. Усі вони відповідають класичним канонам:

  • прямокутна форма;
  • клапан на всю довжину передньої стінки;
  • довгий, часто здвоєний ремінь.

Покупцям припав до душі цей виріб в силу декількох причин:

  1.     Універсальність. Модель підходить усім, незалежно від віку; не має гендерних обмежень. Відмінно пасує до ділового костюма та ультрамодного вбрання студента.
  2.     Функціональність. Сумка листоноші особливо популярна серед молоді: в ній поміщається планшет, тека з листами А-4, декілька зошитів й книг — ідеально для відвідування зайняття в старшій школі або ВНЗ.
  3.     Эргономічність. Зручна ручна поклажа звільняє руки, завдяки подовженому ременю її можна носити через плече. Щоб дістати будь-який предмет, не обов'язково зупинятися, шукати місце, куди поставити або притулити переноску. Можна прямо на ходу знайти потрібну річ: адже обидві руки вільні.

Попри те, що сумка листоноші чоловіча була придумана для представників сильної половини, сьогодні вона набуває популярності у дівчат. Шкіряна модель коричневого або бежевого кольору добре поєднується з картатими сорочками стилю кантрі, повсякденними джинсами, а темніші варіанти зі шкіряними куртками.

Визначаємося з вибором сумки

"Шось" пропонує вироби, зроблені з натуральної шкіри вручну. Вінтажність, престижність, вишуканість шкіряних речей підкреслять вашу елегантність та почуття доброго смаку. Сумка листоноші жіноча пасуватиме дівчатам, які цінують практичність та комфорт. Обираючи товар, зверніть увагу на такі моменти:

  1.     Матеріал. Навряд чи чоловіки до кожного сезону купуватимуть новий аксесуар, тому виберіть надійність, міцність, тривалі терміни експлуатації. Тільки шкіра має необхідні характеристики.
  2.     Ширина та довжина заплічного ременя. При повсякденному носінні важливо, щоб аксесуар не заподіював незручностей: не натирав плече чи зісковзував з нього через короткий ремінець, який не дозволяє носити виріб напереваги.
  3.     Колір. Темні тони пасуватимуть до строгого офісного костюма: відтінки сірого, коричневого — для прогулянок, романтичних зустрічей, клубних вечірок.

Ми пропонуємо товар високої якості, який відповідає світовим стандартам. На кожен виріб із натуральної шкіри надається гарантія 3 роки.