Цукерки

Цукерки

Відображення 1 - 24 з 64 товарів

Фільт за:

Цукерки - паличка-виручалочка, коли з ідеями подарунка повний провал

Впевнені, з вами теж таке траплялося: раптово запросили на свято і часу, щоб гарненько подумати над подарунком, просто немає. Що зазвичай роблять в таких випадках? Вірно, купують цукерки і / або квіти. Що виглядає досить банально і ніби каже, що дарувальник не встиг і не зах...

Цукерки - паличка-виручалочка, коли з ідеями подарунка повний провал

Впевнені, з вами теж таке траплялося: раптово запросили на свято і часу, щоб гарненько подумати над подарунком, просто немає. Що зазвичай роблять в таких випадках? Вірно, купують цукерки і / або квіти. Що виглядає досить банально і ніби каже, що дарувальник не встиг і не захотів знайти щось цікаве. Особливо прикро стає, коли з таким подарунком приходиш на вечірку, де всі присутні дарують якісь неймовірно індивідуальні презенти, а ти - цукерки.


Але якщо ви - клієнт інтернет-магазину Шось, то вважайте, що отримали індульгенцію і будь-який ваш подарунок, навіть якщо це цукерки в шоколаді, приречений бути оригінальним, індивідуальним і неповторним.


Що є в нашому магазині: цукерки в коробці, цукерки для дітей і шанувальників ЗСЖ


Отже, давайте ближче знайомитися з актуальних асортиментом:


1. Цукерки з алкоголем. Якщо у вашому оточенні є чоловік, який вважає, ніби цукерки - це дитячість і зовсім не чоловіче заняття, то ось вам спосіб довести зворотнє. Цукерки з додаванням різного алкоголю - віскі, рому, джину - виходять дивно смачними і прекрасно піднімають настрій.


2. Жартівливі цукерки. Можна подарувати просто цукерки, а можна - жувальні цукерки зі змістом. Всім нам іноді бракує натхнення (чарівного поштовху), щоб почати діяти, повірити в свої сили або перестати боятися. І баночка з доречним написом цілком може впоратися з цією роллю. Просто виберіть з нашого асортименту «ту саму».


3. Найкорисніші цукерки. Їх готують з фруктової і ягідної пастили без цукру, барвників і консервантів. Тому такі цукерки можна вільно піднести дитині або подарувати стратегічний запас корисних солодощів людині, яка дотримується принципів здорового харчування.


У нас можна купити цукерки в коробці для жінки, чоловіка, підлітка або дитини.«Відмінний смак + оригінальний дизайн» - ось формула приємного подарунку, з яким буде радий друг і родич, однокурсник і викладач, колега і начальник, сусід і просто знайомий. Якщо в цей раз ви не змогли відшукати «потрібні» цукерки, обов'язково приходьте ще. Тому що ми не перестаємо шукати нові, ще більш смачні і корисні солодощі від українських виробників. Щоб цукерки могли бути не тільки паличкою-виручалочкою в складних ситуаціях, а бажаним подарунком. Наша мета полягає в тому, щоб кожен міг загадати бажання «Хочу якісь цукерки з магазину Шось»!

Менше
Більше