Подарункові ручки

Відображення 1 - 12 з 12 товарів

Подарункові ручки, які розкажуть про людину більше, ніж нічого

Коли ми вибираємо подарунки, то часто губимося, витрачаємо багато часу на походи по магазинах. На щастя, з інтернет-магазином «Шось» більше не потрібно роздумувати над тим, що презентувати начальнику, близькій людині або другу. Досить заглянути на сайт і вибрати стильний аксесуар. Один з таких — подарункова ручка, яка підійде для жінки, чоловіка, а також і дитини будь-якого віку. Універсальний, незамінний письмовий аксесуар повинен бути в кожному домі і на роботі. Красиві, компактні і креативні. Так які моделі вибрати?

подарочная ручка

Стильна ручка на подарунок: не банальний, корисний аксесуар

При грамотному підході до вибору можна не тільки презентувати практичне канцелярське приладдя, а й підкреслити статус і стиль власника. Безпрограшний варіант — подарувати виріб відомого бренду, але не кожен може дозволити такий жест. До речі, серед вітчизняних і закордонних марок теж безліч цікавих, гідних варіантів.

Для особливих випадків наш магазин пропонує:

  • Класичні кулькові моделі: писати такими виробами зручно, чорнила не змащуються. На папері залишають чіткий слід. Така письмова приналежність відмінний подарунок і корисний аксесуар.
  • Стильні масляні ручки: відрізняються гарною в'язкістю чорнила, не залишають розводів. Вироби мають прогумований корпус, ергономічний грип для зручності руки.
  • Гелеві варіанти: представлені широкою колірною палітрою, насичені і яскраві, можна писати на будь-яких поверхнях. Зручні в користуванні автоматичні моделі.

подарочная ручка

В ручках, представлених асортиментом на сайті нашого магазину, використовуються високоточні пишуть вузли, еластичний пластик, якісні чорнила. Оригінально оформленими канцелярським приладдями приємно писати і отримувати естетичне задоволення. Вибравши незвичайну модель в якості презенту для успішного бізнесмена, вона послужить не тільки незамінним атрибутом, але й підкреслить його діловий смак.

Кому і як презентувати

Щодо подарунків, сильна стать більше схиляється до зручності. Подарункові ручки для чоловіків повинні бути в першу чергу практичні. Вибирайте лаконічну модель, не що ковзає, яка зручна в руці. Можна вибрати класичний чорний, зелений або синій колір. Строкаті з блискітками краще залиште для подруг. Молодим креативним людям підійдуть вражаючі штучки з вигадкою.

Якщо мова йде про тип друкарської приналежності, можна звернути увагу на пір'яні, кулькові або ексклюзивні гелеві екземпляри. Подивіться каталог онлайн, вибирайте з колекцій бюджетний, щоденний або подарунковий варіант в металевому корпусі.

Не забувайте і про зовнішній вигляд — це перше, що побачить одержувач. Оригінальний футляр виглядає презентабельно, якщо він виконаний стримано і лаконічно. Вітається картонна упаковка без жодних бантиків. Такий презент займе особливе місце на столі, оцінений буде гідно тим, хто його отримує, щодня нагадуватиме про приємну подію, до якої був подарований.