Сумки месенджери

Відображення 1 - 10 з 10 товарів

Збираючись вранці на роботу, чоловікам необхідно узяти з собою масу необхідних, але досить габаритних речей: ноутбук, теку з документами або файл формату а-4. Сумка месенджер зніме усі питання: девайси, ділові папери будуть акуратно розміщені всередині об'ємної переноски. А плечовий ремінь врятує за ситуації, коли вміст має велику вагу.

Ми вивчили запити покупців, асортимент галантерейних виробів, які виробляються в Україні, та відмітили, що виключно чоловічий аксесуар розмив гендерні межі. Все більшу популярність він здобуває серед жінок. Враховуючи цей факт, ми поповнили колекцію магазину "Шось" варіантами для обох статей.

Месенджер сумка та її переваги

Ця модель популярна серед офісних працівників завдяки багатьом чинникам:

  • оберігає техніку від механічних ушкоджень, а папери від деформації та намокання :
  • на відміну від рюкзака відмінно пасує до ділового стилю одягу;
  • наявність плечового ременя звільняє руки для рукостискань при зустрічі зі знайомими, дозволяє триматися за поручні в громадському транспорті.

На вигляд чоловіча сумка месенджер нагадує переноски для лептопа: прямокутна форма, довга ручка через плече, але при цьому має ряд переваг:

  1.     Висока функціональність. Усередині без зусиль поміщаються переносний комп'ютер, планшет, телефон, аксесуари до девайса й гаджетів, а також документи формату А-4.
  2.     Впорядкована структура. Усередині є відділення різної форми та розміру, що дозволяє все розкласти по своїх місцях, у тому числі блокнот, письмове приладдя, візитки, кредитки, ключі. Сумка месенджер чоловіча має також декілька накладних зовнішніх кишень. У них зручно покласти те, що завжди повинно бути під рукою: проїзний квиток, пропуск, антисептик, серветки й маски.
  3.     Надійність. Прогумована поверхня захистить вміст від дощу та снігу, міцні замки, застібки, кнопки, накладні клапани запобігають випаданню, втраті речей.
  4.     Комфорт. Переноску можна носити як в руці, так і на плечі.

Від строгих моделей для чоловіків сумка месенджер жіночий відрізняється веселішим забарвленням. Усі функціональні переваги при цьому зберігаються.

Як обрати

Підбираючи річ під себе, дотримуйтеся таких правил:

  • визначтеся, як використовуватимете товар: від цього залежить, скільки та яких відділень має бути;
  • зверніть увагу на ремінь: він має бути широким, щоб при носінні великої ваги, не вдавлювався в плече;
  • не економте на ціні: дешеві речі не служать довго.

Пропонуємо купити сумку месенджер в магазині "Шось". Усі наші товари зроблені вітчизняними виробниками, які стежать за модними трендами. З придбаною у нас річчю ви матиме стильний вигляд по дорозі на роботу або в спортзал, на прогулянці та на романтичному побаченні.