Сережки

Сережки

Відображення 1 - 24 з 67 товарів

Стильні срібні сережки — мрія красуні і флібустьєра

Яким би дивним це вам не здавалося, але сережки срібні вперше в історії були помічені зовсім не в ніжній мочці рожевого вушка писаної красуні, а в масивному і може навіть надірваному вусі кочівника або пірата. Понад сім тисяч років тому чоловіки приміряли вушні прикраси і не розлучаються з ними досі. Досить згадати рокерів, шанувальників стилю гранж, а ще — Джека Горобця з його флібустьєрами і мореплавців. Вони, до речі, носили сережки круглі — до них прив'язували воскові пробки і затикали вуха під час стрілянини.

серьги

Але потім їх побачили жінки і почалося ... Хоча спочатку жінок більше цікавили перли, це зараз сережки срібні — вершина стилю і ознака гарного смаку. А ось чоловіки сріблу не зраджували, і досі віддають йому перевагу. Тому, якщо вже говорити про подарунок, то ці прикраси точно унісекс з не такими вже й великими відмінностями.

«Шось» пропонує купити сережки зі срібла різних видів

  • Зі стерлінгового срібла. Для нього характерні невелика кількість міді в сплаві, красивий холодний блиск і міцність: навіть витончені, незвичайні сережки-краплі прослужать довго.
  • З матового срібла. Поверхня металу не блищить, виглядає вишукано і дорого.
  • З чорненого срібла. Вінтажний дизайн не тільки красивий, але і зручний: прикраси можна довго не чистити, і вони прекрасно вписуються в різні луки.

Колекція срібних виробів «Шось» постійно поповнюється, з'являються нові прикраси і спокуси. Для подарунка підбирайте те, що напевно припаде до смаку і буде носитися.

серьги

Що іще врахувати при виборі подарунка

Крім якості металу і форми виробу, варто звернути увагу на тип замка. Вони різні за складністю і зовнішнім виглядом, придивіться і виберіть на подарунок те, що не буде завдавати клопоту або дратувати при надяганні.

  • Англійський. Дуже міцний і досить складний для застібання, використовується у важких моделях.
  • Італійський. Такий же міцний, дозволяє регулювати тиск на мочку.
  • Пусети. Замочок із силікону, лагідний до мочки вуха.
  • Петля. Застібки немає, але для фіксації довгої ніжки є петелька в нижній частині сережки.
  • Кільце. Особливий механізм замочка — кінці сережок з'єднуються в кільце, яке замикається, маскуючи з'єднання. Це зручно — ні за що не чіпляються і не заважають під час сну.

Вибирайте з настроєм і любов'ю. Пам'ятайте, що можна купити срібні сережки недорого, а ставитися до них будуть, як до найдорогоціннішого подарунка в світі. Саме так і трапляється, коли дарують із задоволенням.