Інше

Інше

Відображення 1 - 24 з 25 товарів

Фільт за:

 • Жуйка Love is… апельсин-ананас
  4252

  Романтичні і наймиліші жуйки світу - Love is… Кількість жуйок в коробці: 20 шт Смак: апельсин-ананас

  75,00 грн.
 • Жуйка Love is… полуниця-банан
  4251

  Романтичні і наймиліші жуйки світу - Love is… Кількість жуйок в коробці: 20 шт Смак: полуниця-банан

  75,00 грн.
 • Жуйка Love is… яблуко-лимон
  4253

  Романтичні і наймиліші жуйки світу - Love is… Кількість жуйок в коробці: 20 шт Смак: яблуко-лимон

  75,00 грн.
 • Маршмеллоу Ponko sweets Кава & молоті зерна
  4279

  Звабливий кавовий аромат у поєднанні з ніжною текстурою маршмеллоу і гіркою ноткою молотих кавових зерен зверху. Чудове доповнення до улюбленого напою! В упаковці 8 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 110 г +/- 15%

  60,00 грн.
 • Маршмеллоу Ponko sweets Малина & Перець чилі
  4281

  Ніжне, малинове маршмеллоу з пекучим перцем чилі зверху приємно вражає всіх поціновувачів небанальних поєднань. Швидко стає фаворитом, спробуй! В упаковці 8 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 110 г +/- 15%

  60,00 грн.
 • Маршмеллоу Ponko sweets Сицилійський апельсин & Цитрусова...
  4280

  Нотки соковитого, ароматного, червоного сицилійського апельсина, під яким прогинались гілки апельсинових дерев у сонячних садах Сицилії, доповнені цитрусовою пудрою – створюють неймовірне поєднання в цих пухкеньких шматочках маршмеллоу, які варто спробувати кожному! В упаковці 8 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 110 г +/- 15%

  60,00 грн.
 • Маршмеллоу Ponko sweets Шоколад & Фундук
  4278

  Важко встояти, коли відчуваєш аромат маршмеллоу з натурального какао у поєднанні з хрусткими шматочками обсмаженого фундука, що неперевершено доповнюють його смак. В коробочці 9 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 210 г +/- 15%

  90,00 грн.
 • Набір для смаження маршмеллоу Ponko sweets
  4283

  Не обов’язково навіть виходити на двір, в наборі є все, щоб влаштувати міні-пікнік вдома. Смак: мікс маршмеллоу з трьох різних смаків. Кількість: 10 шматочків Детальний склад набору читайте в описі до товару.

  90,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Антиістерін
  5100

  Антиістерін - антипсихотичний препарат. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивний емоційний стан людини, створюючи заспокійливу дію на організм, що супроводжується зменшенням реакцій на зовнішні стимули і послабленням агресивності. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Антибредін
  5098

  Антібредін - антипсихотичний препарат нового покоління. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Антибухатин
  5115

  Антибухатин– аноректік нового покоління, має м'яку і ніжну дію на психіку людини, зменшуючи рівень споживання алкоголю протягом дня і ночі. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Антижратін
  5099

  Антижратін – аноректік нового покоління, має м'яку і ніжну дію на психіку людини, зменшуючи рівень споживання їжі протягом дня і ночі. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Нікретін
  5101

  Нікретін – пігулки нового класу ноотропних препаратів. Амінокислоти, що містять в собі пігулки, сприяють поліпшенню роботи мозку, підвищують опірність організму до широкого спектру шкідливих впливів, знижують рівень власної пихатості і самолюбства. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Пенделін актівіті
  5102

  Пенделін актівіті - нейролептик нового покоління рослинного походження. Препарат має енергетичну та імуностимулюючу дії, що ведуть до зміцнення організму, поліпшення роботи мозку, зменшення втоми і сонливості, підвищенню розумової і фізичної працездатності. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Пофігін
  5103

  Пофігін - сильнодіючий засіб від нервових розладів рослинного походження. Підвищує рівень пофігізму, здійснює нейропротекторну дію за рахунок здатності зменшувати надмірну дію на нейрони катехоламінів, вивільненням яких супроводжує стрес різної етіології.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Похуїн
  5112

  Поху%н - сильнодіючий засіб від нервових розладів рослинного походження. Підвищує рівень пофігізму, здійснює нейропротекторну дію за рахунок здатності зменшувати надмірну дію на нейрони катехоламінів, вивільненням яких супроводжує стрес різної етіології.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Ржунемоглобін
  5113

  Ржунемоглобін – антидепресант нового покоління. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивне мислення і підвищують опірність організму до смутку, тривоги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Стоптранжир
  5104

  Стоптранжир – антішопінголітічний засіб. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Стопхандрин
  5105

  Стопхандрин - антидепресант нового покоління. Підвищує опірність організму до смутку, тривоги, нудьги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Таблетки любові
  5111

  Таблетки любові – препарат рослинного походження, що стимулює позитивні думки, сприяє підтримці рівня радості в межах верхньої межі шкали щастя, допомагає відчути всі фази любові: жага, романтика і прив'язаність. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Таблетки тантричного кохання (сексу)
  5109

  Таблетки тантричного кохання (сексу) - представник нового класу препаратів рослинного походження, виготовлений за оригінальною технологією провідних спеціалстів. Кожна з таблеток - це самостійний збалансований комплекс, що викликає потрібні психологічні, емоційні та гормональні зміни. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Таблетки щастя
  5110

  Таблетки щастя – антидепресант нового покоління. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивне мислення і підвищують опірність організму до смутку, тривоги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Тимудак
  5106

  Тимудак – таблетки, що знижують почуття власної важливості.  Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя Tasita Хулінам
  5108

  Хулін - нейролептик нового покоління. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що володіють своєрідною. психостимулюючою дією, яка впливає на апатію, аспонтанность, психічну інертність, психомоторну гіперактивність. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.