Інше

Інше

Відображення 1 - 24 з 32 товарів

Фільт за:

 • Зефір (маршмелоу) Sho made Зефір (маршмелоу) Sho made
  Доступно
  Зефір (маршмелоу) Sho made
  6656

  Велика чашка какао і гора ніжних, ароматних маршмеллоу, що тануть в роті. Ідеальна пара і чудовий вибір для затишних вечорів, недільних сніданків і тих випадків, коли терміново треба підняти собі настрій. Вага: 70г

  65,00 грн.
 • Натуральний батончик Coco Useful Зернятка і насіння Натуральний батончик Coco Useful Зернятка і насіння
  Доступно
  Натуральний батончик Coco Useful Зернятка і насіння
  7890

  Солодощі можуть бути корисними, якщо це батончик від Coco Useful!Вага: 50г Склад: фініки (37%), цільнозернові вівсяні пластівці (25%), паста мигдальна (17%), мигдаль (10%), чіа (4%), насіння соняшника (3%), насіння коноплі (3%), насіння льону (12%), сіль гімалайська.

  40,00 грн.
 • Натуральний батончик Coco Useful Какао і мигдаль Натуральний батончик Coco Useful Какао і мигдаль
  Доступно
  Натуральний батончик Coco Useful Какао і мигдаль
  7892

  Солодощі можуть бути корисними, якщо це батончик від Coco Useful!Вага: 50г Склад: фініки (33%), цільнозернові вівсяні пластівці (25%), паста мигдалева (17%), какао-боби (10%), мигдаль (8%), пекан (8%), сіль гімалайська.

  40,00 грн.
 • Натуральний батончик Coco Useful Корисний брауні Натуральний батончик Coco Useful Корисний брауні
  Доступно
  Натуральний батончик Coco Useful Корисний брауні
  7891

  Солодощі можуть бути корисними, якщо це батончик від Coco Useful!Вага: 50г Склад: фініки (45%), грецький горіх (17%), цільнозернові вівсяні пластівці (15%), арахісова паста (10%), какао-порошок темний (8%), мигдаль (6%), сіль гімалайська.

  40,00 грн.
 • Натуральний батончик Yo Sweets Горіховий
  Доступно
  Натуральний батончик Yo Sweets Горіховий
  7836

  Корисний снек, який ми радимо завжди мати при собі. Чому? Бо це джерело енергії і дуууже смачний перекус. Не містить цукру! Складається лише з сухофруктів, горіхів та вівсяних пластівців, які принесуть максимум корисних елементів організму. Вага: 50г Склад: фініки, арахіс, вівсяні пластівці, фундук, мигдаль, волоський горіх, кориця, морська сіль.

  24,00 грн.
 • Натуральний батончик Yo Sweets Зерновий
  Доступно
  Натуральний батончик Yo Sweets Зерновий
  7837

  Корисний снек, який ми радимо завжди мати при собі. Чому? Бо це джерело енергії і дуууже смачний перекус. Не містить цукру! Складається лише з сухофруктів, горіхів та вівсяних пластівців, які принесуть максимум корисних елементів організму. Вага: 50г Склад: фініки, арахіс, вівсяні пластівці, мед, насіння льону, насіння гарбуза, насіння соняшника,...

  24,00 грн.
 • Натуральний батончик Yo Sweets Шоколадний
  Доступно
  Натуральний батончик Yo Sweets Шоколадний
  7838

  Корисний снек, який ми радимо завжди мати при собі. Чому? Бо це джерело енергії і дуууже смачний перекус. Не містить цукру! Складається лише з сухофруктів, горіхів та вівсяних пластівців, які принесуть максимум корисних елементів організму. Вага: 50г Склад: фініки, арахіс, вівсяні пластівці, какао, бананові чіпси, мед, морська сіль.

  24,00 грн.
 • Печиво з передбаченням Papa Design Happy Birthday Печиво з передбаченням Papa Design Happy Birthday
  Доступно
  Печиво з передбаченням Papa Design Happy Birthday
  6446

  Печиво, що ховає в собі маленьку мудрість, трохи магії і величезну порцію радості! Купляй собі і даруй друзям! Отримуй мудрі поради чи просто хрумти нашим смачним печивом. Яскрава коробка, а всередині – сюрприз! Хрумке печиво з передбаченням (5 шт).

  135,00 грн.
 • Печиво з передбаченням Papa Design Для здійснення мрій Печиво з передбаченням Papa Design Для здійснення мрій
  Доступно
  Печиво з передбаченням Papa Design Для здійснення мрій
  6447

  Печиво, що ховає в собі маленьку мудрість, трохи магії і величезну порцію радості! Купляй собі і даруй друзям! Отримуй мудрі поради чи просто хрумти нашим смачним печивом. Яскрава коробка, а всередині – сюрприз! Хрумке печиво з передбаченням (5 шт).

  135,00 грн.
 • Печиво з передбаченням Papa Design Космічне Печиво з передбаченням Papa Design Космічне
  Доступно
  Печиво з передбаченням Papa Design Космічне
  6448

  Печиво, що ховає в собі маленьку мудрість, трохи магії і величезну порцію радості! Купляй собі і даруй друзям! Отримуй мудрі поради чи просто хрумти нашим смачним печивом. Яскрава коробка, а всередині – сюрприз! Хрумке печиво з передбаченням (5 шт).

  135,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антиістерін" Таблетки щастя "Антиістерін"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Антиістерін
  5100

  Антиістерін - антипсихотичний препарат. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивний емоційний стан людини, створюючи заспокійливу дію на організм, що супроводжується зменшенням реакцій на зовнішні стимули і послабленням агресивності. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антібредін" Таблетки щастя "Антібредін"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Антибредін
  5098

  Антібредін - антипсихотичний препарат нового покоління. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антибухатин" Таблетки щастя "Антибухатин"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Антибухатин
  5115

  Антибухатин– аноректік нового покоління, має м'яку і ніжну дію на психіку людини, зменшуючи рівень споживання алкоголю протягом дня і ночі. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антижратін" Таблетки щастя "Антижратін"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Антижратін
  5099

  Антижратін – аноректік нового покоління, має м'яку і ніжну дію на психіку людини, зменшуючи рівень споживання їжі протягом дня і ночі. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Нікретін" Таблетки щастя "Нікретін"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Нікретін
  5101

  Нікретін – пігулки нового класу ноотропних препаратів. Амінокислоти, що містять в собі пігулки, сприяють поліпшенню роботи мозку, підвищують опірність організму до широкого спектру шкідливих впливів, знижують рівень власної пихатості і самолюбства. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Пенделін актівіті" Таблетки щастя "Пенделін актівіті"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Пенделін актівіті
  5102

  Пенделін актівіті - нейролептик нового покоління рослинного походження. Препарат має енергетичну та імуностимулюючу дії, що ведуть до зміцнення організму, поліпшення роботи мозку, зменшення втоми і сонливості, підвищенню розумової і фізичної працездатності. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Пофігін" Таблетки щастя "Пофігін"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Пофігін
  5103

  Пофігін - сильнодіючий засіб від нервових розладів рослинного походження. Підвищує рівень пофігізму, здійснює нейропротекторну дію за рахунок здатності зменшувати надмірну дію на нейрони катехоламінів, вивільненням яких супроводжує стрес різної етіології.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Поху%н" Таблетки щастя "Поху%н"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Похуїн
  5112

  Поху%н - сильнодіючий засіб від нервових розладів рослинного походження. Підвищує рівень пофігізму, здійснює нейропротекторну дію за рахунок здатності зменшувати надмірну дію на нейрони катехоламінів, вивільненням яких супроводжує стрес різної етіології.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Ржунемоглобін" Таблетки щастя "Ржунемоглобін"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Ржунемоглобін
  5113

  Ржунемоглобін – антидепресант нового покоління. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивне мислення і підвищують опірність організму до смутку, тривоги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Стоптранжир" Таблетки щастя "Стоптранжир"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Стоптранжир
  5104

  Стоптранжир – антішопінголітічний засіб. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Стопхандрин" Таблетки щастя "Стопхандрин"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Стопхандрин
  5105

  Стопхандрин - антидепресант нового покоління. Підвищує опірність організму до смутку, тривоги, нудьги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Таблетки любові" Таблетки щастя "Таблетки любові"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Таблетки любові
  5111

  Таблетки любові – препарат рослинного походження, що стимулює позитивні думки, сприяє підтримці рівня радості в межах верхньої межі шкали щастя, допомагає відчути всі фази любові: жага, романтика і прив'язаність. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Таблетки тантричного кохання (сексу)" Таблетки щастя "Таблетки тантричного кохання (сексу)"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Таблетки тантричного кохання (сексу)
  5109

  Таблетки тантричного кохання (сексу) - представник нового класу препаратів рослинного походження, виготовлений за оригінальною технологією провідних спеціалстів. Кожна з таблеток - це самостійний збалансований комплекс, що викликає потрібні психологічні, емоційні та гормональні зміни. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.
 • Таблетки щастя "Таблетки щастя" Таблетки щастя "Таблетки щастя"
  Доступно
  Таблетки щастя Tasita Таблетки щастя
  5110

  Таблетки щастя – антидепресант нового покоління. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивне мислення і підвищують опірність організму до смутку, тривоги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  85,00 грн.

Маршмеллоу, зефір і печиво - нетривіальні солодощі для досвідчених покупців

Давайте буквально на одну хвилину уявимо, що вам набридли звичні солодощі. Ви випробували весь шоколад з нашого асортименту. Арахісова пастa всіх видів і смаків навічно оселилася в вашому холодильнику і стала незмінним супутником кожного нового ранку. Послідовно ви пр...

Маршмеллоу, зефір і печиво - нетривіальні солодощі для досвідчених покупців

Давайте буквально на одну хвилину уявимо, що вам набридли звичні солодощі. Ви випробували весь шоколад з нашого асортименту. Арахісова пастa всіх видів і смаків навічно оселилася в вашому холодильнику і стала незмінним супутником кожного нового ранку. Послідовно ви продегустували всі варення і вже можете називатися «вареньєвим» сомельє. Але все це вже не нове. Чи не дивує, здається звичним, повсякденним, хоч і залишається таким же смачним.


Якщо щось подібне сталося з вами, значить прийшла пора. Пора навідатися в розділ «Інше», в якому зібрані ті солодощі, які не можна зарахувати до великих категорій. Але всі вони до того смачні, незвичайні і навіть корисні, що було б сущим злочином залишити наших покупців без можливості особисто скуштувати ці солодкі задоволення.


Солодкі подарунки на день народження або собі коханому


Отже, пристебніть уявні ремені безпеки. Ми з вами вирушаємо в дослідницьку подорож в найзагадковіший каталог нашого магазину. Ось що ви зможете тут знайти:


• Маршмеллоу з такою ніжною текстурою, ніби зітканою з мережив. Будьте з ними обережні! Захопившись неймовірним смаком, легко зжерти всю упаковку і навіть не помітити. Але ви просто зобов'язані спробувати какао з нашими маршмеллоу - це one love ever, гарантуємо.


• Печиво з передбаченнями. Чому варто купити печиво з передбаченнями в Шось? По-перше, воно свіже і смачне. Навіть якщо не вірите в передбачення, буде просто приємно поласувати таким печивом. По-друге, всередині - різні і ненудні пророцтва. Без нафталіну, кліше і штампів: їх цікаво читати, їм хочеться вірити. Одним словом, ідеальне доповнення будь-якої вечірки.


• Цукерки для щастя. Точніше, таблетки від будь-яких людських вад і недоліків. Ідеальний подарунок для любителів самоіронії і сарказму. До всього іншого вони ще дуже смачні і, цілком можливо, що на них поширюється ефект Плацебо. Якщо повірити, що ось ці подаровані від всієї душі цукерки для щастя є його джерелом, є всі шанси навчитися радіти дрібницям і отримувати задоволення від кожного дня.


Продукти з цього розділу - готові солодкі подарунки на День народження або професійне свято. Також вони стануть відмінним доповненням для подарунка, допоможуть зробити його менш офіційним. Якщо ви шукайте креативні подарунки для близьких друзів зі здоровим глуздом і смаком, неодмінно загляньте сюди і пробіжіться очима по сторінці. Щось нам підказує, що ви не утримаєтеся від покупки!

Менше
Більше