Інше

Інше

Відображення 1 - 24 з 28 товарів

Фільт за:

 • Жуйка Love is… апельсин-ананас
  4252

  Романтичні і наймиліші жуйки світу - Love is… Кількість жуйок в коробці: 20 шт Смак: апельсин-ананас

  75,00 грн.
 • Жуйка Love is… полуниця-банан
  4251

  Романтичні і наймиліші жуйки світу - Love is… Кількість жуйок в коробці: 20 шт Смак: полуниця-банан

  75,00 грн.
 • Жуйка Love is… яблуко-лимон
  4253

  Романтичні і наймиліші жуйки світу - Love is… Кількість жуйок в коробці: 20 шт Смак: яблуко-лимон

  75,00 грн.
 • Маршмеллоу "Полуниця & Кокосові чіпси"
  4276

  Ніжне полуничне маршмеллоу в поєднанні з кокосовими чіпсами нагадує легкі хмаринки, що тануть в роті. В коробочці 9 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 210 г +/- 15%

  90,00 грн.
 • Маршмеллоу «Ваніль & Печиво Oreo»
  4277

  Поєднання, якому будь-який опис – зайвий. Смачнішого ванільного маршмеллоу ви ще не їли, в дуеті з улюбленим Oreo – це щось супер неймовірне на смак. Спробуй! В коробочці 9 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 210 г +/- 15%

  90,00 грн.
 • Маршмеллоу «Кава & молоті зерна»
  4279

  Звабливий кавовий аромат у поєднанні з ніжною текстурою маршмеллоу і гіркою ноткою молотих кавових зерен зверху. Чудове доповнення до улюбленого напою! В упаковці 8 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 110 г +/- 15%

  60,00 грн.
 • Маршмеллоу «Малина & Перець чилі»
  4281

  Ніжне, малинове маршмеллоу з пекучим перцем чилі зверху приємно вражає всіх поціновувачів небанальних поєднань. Швидко стає фаворитом, спробуй! В упаковці 8 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 110 г +/- 15%

  60,00 грн.
 • Маршмеллоу «Сицилійський апельсин & Цитрусова пудра»
  4280

  Нотки соковитого, ароматного, червоного сицилійського апельсина, під яким прогинались гілки апельсинових дерев у сонячних садах Сицилії, доповнені цитрусовою пудрою – створюють неймовірне поєднання в цих пухкеньких шматочках маршмеллоу, які варто спробувати кожному! В упаковці 8 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 110 г +/- 15%

  60,00 грн.
 • Маршмеллоу «Шоколад & Фундук»
  4278

  Важко встояти, коли відчуваєш аромат маршмеллоу з натурального какао у поєднанні з хрусткими шматочками обсмаженого фундука, що неперевершено доповнюють його смак. В коробочці 9 шматочків. Готується вручну з натуральних інгредієнтів. Вага: 210 г +/- 15%

  90,00 грн.
 • Набір для смаження маршмеллоу
  4283

  Не обов’язково навіть виходити на двір, в наборі є все, щоб влаштувати міні-пікнік вдома. Смак: мікс маршмеллоу з трьох різних смаків. Кількість: 10 шматочків Детальний склад набору читайте в описі до товару.

  90,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антиістерін" Таблетки щастя "Антиістерін"
  Новий
  Таблетки щастя "Антиістерін"
  5100

  Антиістерін - антипсихотичний препарат. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивний емоційний стан людини, створюючи заспокійливу дію на організм, що супроводжується зменшенням реакцій на зовнішні стимули і послабленням агресивності. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антібредін" Таблетки щастя "Антібредін"
  Новий
  Таблетки щастя "Антибредін"
  5098

  Антібредін - антипсихотичний препарат нового покоління. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антибухатин" Таблетки щастя "Антибухатин"
  Новий
  Таблетки щастя "Антибухатин"
  5115

  Антибухатин– аноректік нового покоління, має м'яку і ніжну дію на психіку людини, зменшуючи рівень споживання алкоголю протягом дня і ночі. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Антижратін" Таблетки щастя "Антижратін"
  Новий
  Таблетки щастя "Антижратін"
  5099

  Антижратін – аноректік нового покоління, має м'яку і ніжну дію на психіку людини, зменшуючи рівень споживання їжі протягом дня і ночі. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Нікретін" Таблетки щастя "Нікретін"
  Новий
  Таблетки щастя "Нікретін"
  5101

  Нікретін – пігулки нового класу ноотропних препаратів. Амінокислоти, що містять в собі пігулки, сприяють поліпшенню роботи мозку, підвищують опірність організму до широкого спектру шкідливих впливів, знижують рівень власної пихатості і самолюбства. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Пенделін актівіті" Таблетки щастя "Пенделін актівіті"
  Новий
  Таблетки щастя "Пенделін актівіті"
  5102

  Пенделін актівіті - нейролептик нового покоління рослинного походження. Препарат має енергетичну та імуностимулюючу дії, що ведуть до зміцнення організму, поліпшення роботи мозку, зменшення втоми і сонливості, підвищенню розумової і фізичної працездатності. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Пофігін" Таблетки щастя "Пофігін"
  Новий
  Таблетки щастя "Пофігін"
  5103

  Пофігін - сильнодіючий засіб від нервових розладів рослинного походження. Підвищує рівень пофігізму, здійснює нейропротекторну дію за рахунок здатності зменшувати надмірну дію на нейрони катехоламінів, вивільненням яких супроводжує стрес різної етіології.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Поху%н" Таблетки щастя "Поху%н"
  Новий
  Таблетки щастя "Поху%н"
  5112

  Поху%н - сильнодіючий засіб від нервових розладів рослинного походження. Підвищує рівень пофігізму, здійснює нейропротекторну дію за рахунок здатності зменшувати надмірну дію на нейрони катехоламінів, вивільненням яких супроводжує стрес різної етіології.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Ржунемоглобін" Таблетки щастя "Ржунемоглобін"
  Новий
  Таблетки щастя "Ржунемоглобін"
  5113

  Ржунемоглобін – антидепресант нового покоління. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивне мислення і підвищують опірність організму до смутку, тривоги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Стоптранжир" Таблетки щастя "Стоптранжир"
  Новий
  Таблетки щастя "Стоптранжир"
  5104

  Стоптранжир – антішопінголітічний засіб. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Стопхандрин" Таблетки щастя "Стопхандрин"
  Новий
  Таблетки щастя "Стопхандрин"
  5105

  Стопхандрин - антидепресант нового покоління. Підвищує опірність організму до смутку, тривоги, нудьги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Таблетки любові" Таблетки щастя "Таблетки любові"
  Новий
  Таблетки щастя "Таблетки любові"
  5111

  Таблетки любові – препарат рослинного походження, що стимулює позитивні думки, сприяє підтримці рівня радості в межах верхньої межі шкали щастя, допомагає відчути всі фази любові: жага, романтика і прив'язаність. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Таблетки тантричного кохання (сексу)" Таблетки щастя "Таблетки тантричного кохання (сексу)"
  Новий
  Таблетки щастя "Таблетки тантричного кохання (сексу)"
  5109

  Таблетки тантричного кохання (сексу) - представник нового класу препаратів рослинного походження, виготовлений за оригінальною технологією провідних спеціалстів. Кожна з таблеток - це самостійний збалансований комплекс, що викликає потрібні психологічні, емоційні та гормональні зміни. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.
 • Таблетки щастя "Таблетки щастя" Таблетки щастя "Таблетки щастя"
  Новий
  Таблетки щастя "Таблетки щастя"
  5110

  Таблетки щастя – антидепресант нового покоління. У кожній таблетці міститься необхідна кількість активних речовин, що відповідають за позитивне мислення і підвищують опірність організму до смутку, тривоги, депресій. Одна упаковка містить дві пластинки чудодійних таблеток з вітаміном С.

  75,00 грн.