Арахісова паста

Арахісова паста

Відображення 1 - 24 з 44 товарів

Арахісова паста — національна гордість американців і чудовий подарунок

Українці дізналися про неї із американських фільмів: на екрані жінка готувала сендвічі в ланч-бокси дітям, студентка перед  екзаменом їсть прямо із банки великою ложкою. Самі ж американці говорять, що готові їсти арахісовий хліб, мазати його пастою, заїдати салатом з арахісом і для заправки використовувати арахісове масло.

арахисовая паста

Насправді, розтирати горіхи до пастоподібного стану придумали ще майя з ацтеками, та й китайці долучилися, використовуючи подрібнений арахіс для своїх страв. Але прототип сучасного продукту був створений у 1895 році американським нутріциологом Келлогом — для пожильців елітного санаторію, які вирішили відмовитись від м’яса.

Бум у Сполучених Штатах поступово охоплював все більшу територію, арахісова паста без цукру і солодка ставала все популярнішою, і навіть у консервативній Англії очолює продажі, випереджаючи традиційні британські джеми. Популярність має пояснення: дивовижно корисні властивості і чудовий смак.

Арахісова паста «Том» — ідеї для подарунків

  • Із вдячністю і задоволенням приймуть суперфуд у дарунок спортсмени-початківці і бодібілдери (досвідчені регулярно оновлюють запаси). Паста допомагає нарощувати м’язи і потім швидко їх відновлювати у випадках надзвичайних навантажень.
  • Приятелька вирішила стати вегетаріанкою, але поки не може знайти повноцінної заміни м’ясу? Даруйте для початку баночку — вона буде вдячна.

арахисовая паста

  • Студенту і геймеру, завантаженому роботою держслужбовцю і журналісту, що обідає на ходу — арахісова паста с протеїном буде за щастя, адже вона може замінити повноцінний обід.
  • Дівчині, що вирішила позбавитись декількох кілограмів, суперфуд допоможе стимулювати обмін речовин. Так що даруйте сміливо —калорійність у цьому випадку лише на користь!
  • Мамі, татові, бабусі чи дідусеві буде цікаво скуштувати новий смаколик, який досі бачили лиш на телеекрані. До того ж, подарунок має дивовижну особливість підвищувати імунітет і позбавляти авітамінозу.

І не забудьте купить арахісову пасту собі коханому: один невеличкий бутербродик зі щедрою порцією смакоти і корисних речовин ідеальний для сніданку чи швидкого перекусу. А які протеїнові коктейлі можна з неї приготувати, додавши ягід, молока чи зелені — смакота неймовірна! То вам з медом, журавлиною, фініками чи шоколадом? Солодку, нейтральну чи солону? Визначайтесь швидше, а якщо хочете подробиць про кожен із видів — зверніться до консультанта «Шось», він поганого не порадить.