Арахісова паста

Відображення 1 - 24 з 44 товарів

Фільт за:

Арахісова паста - дивовижний продукт

Арахісова паста першою приходить на думку у спробі визначити найпопулярніший вид солодощів. Класична рецептура її приготування має на увазі подрібнення ядер арахісу з додаванням невеликої кількості рослинного масла і солі. Виходить густа однорідна маса з в'язким і дуже вираженим горіховим смаком. Пізніше к...

Арахісова паста - дивовижний продукт

Арахісова паста першою приходить на думку у спробі визначити найпопулярніший вид солодощів. Класична рецептура її приготування має на увазі подрібнення ядер арахісу з додаванням невеликої кількості рослинного масла і солі. Виходить густа однорідна маса з в'язким і дуже вираженим горіховим смаком. Пізніше класичний рецепт розширили і стали додавати до пасти шматочки подрібненого арахісу, цукор, різні сиропи, шоколад і ін.


Горіхова паста: користь


Причини популярності цих ласощів на диво прості. По-перше, горіхова паста, купити яку можна в тому числі і в нашому магазині подарунків, не надто дорога. По-друге, вона чудово поєднується з іншими продуктами (хлібобулочним виробами, фруктами, ягодами). По-третє, надзвичайно корисна:


• містить ряд важливих вітамінів (холін, вітаміни групи В, вітаміни К, Е) і мінералів (фосфор, калій, кальцій, магній, залізо, марганець);
• є джерелом корисних жирів і знижує рівень шкідливого холестерину в крові;
• зміцнює імунітет;
• знижує ризик розвитку діабету;
• покращує стан шкіри і волосся, зміцнює кістки, суглоби;
• сприяє регенерації клітин печінки, стимулює вироблення жовчі і усуває застійні моменти.


Список вже виглядає вражаючим, але реальна користь від постійного вживання арахісового масла значно ширша. Дієтологи визнають, що вона здатна практично повністю замінити м'ясо людям, які відмовилися від його вживання. Якщо ви вегетаріанець, обов'язково спробуйте купити арахісове масло в магазині Шось.


Чому варто купити арахісову пасту, а не робити її вручну


В інтернеті повно рецептів для приготування арахісового масла в домашніх умовах. Але ми виключно з альтруїстичних спонукань рекомендуємо не мучитися даремно, а купити арахісову пасту в готовому вигляді з наступних причин:


1. Ви, швидше за все, не знаєте справжнього походження придбаного арахісу. Чи свіжий він, де зібраний, як зберігався. У той час як виробник паст з нашого каталогу ретельно контролює всі параметри горіха, з яким працює, отримує необхідні сертифікати і самостійно проводить хімічний аналіз різних партій.


2. Потужності наявного у вас обладнання недостатньо для отримання бажаної текстури. Великі виробники використовують надзвичайно потужне обладнання для подрібнення горіха, що дозволяє перетворити його в пасту. Жоден побутовий блендер або кухонний комбайн не впорається з подібним завданням відповідним чином.


У вас завжди є вибір - витратити гроші, час і сили, отримавши результат неясного виду і смаку. Або просто взяти і купити ідеальну арахісову пасту від одного з кращих українських брендів в перевіреному магазині подарунків!

Менше
Більше