Корони

Корони з тканини

Ким треба бути, щоб купити корону?

Зовсім не обов'язково бути королівською особою, володіти титулами, маєтками і угіддями, щоб купити корону. Досить просто бути клієнтом нашого інтернет-магазину, адже у нас є самі затишні, комфортні, чарівні і оптимістичні корони в світі - корони з тканини.


Чому корона, а не вінок з квітів?


Тому що вінок - річ звична і звичайна, яка є у кожного. До того ж (ділимося з вами секретним секретом), вінок на голову не всім чоловікам пасує. Звичайно, якщо ви - не Цезар, а вінок - НЕ лавровий. Але ж і чоловікам час від часу хочеться відчути себе королем (світу, країни, міста, квартири або хоча б кімнати). Зовсім інша справа - корона. Вона йде всім, незалежно від статі, віку, соціального статусу і сімейного стану. І зараз, якщо ви хочете купити корону, ви можете це собі дозволити.


Які вони, наші корони?


Зшиті вони з екологічно чистого котону, всередині - легкий гіпоалергенний наповнювач. Виріб виходить практично невагомим: його можна носити хоч цілий день і не відчути навіть натяку на дискомфорт. Форма головного убору гранично проста: класичний «зубчастий» силует без кріплень, гумок, недоречних прикрас та інших деталей, які можуть заважати, здавлювати або натирати. І ще кожна з них унікальна завдяки вибору тканини.

Є тут і чисто дівчачі моделі, і чоловічі аксесуари, завдяки яким відтепер вас будуть називати тільки «Мій король» і ніяк інакше.


Отже, корона: купити її є кілька причин


Де, як і чому можна використовувати цей незвичайний аксесуар? Пропонуємо свої варіанти:


1. На вечірці з нагоди іменин. Навіть якщо вона буде дуже гучною і багатолюдною, завдяки короні ви завжди будете залишатися в центрі уваги.


2. На дівич-вечорі. Зазвичай на такі вечірки майбутні наречені одягають тендітну діадему з короткою фатою, що на практиці дуже незручно. Тому що діадема постійно падає, плутається у волоссі, дряпає шкіру і в кінці вечора зазвичай відправляється в сміття. Просто замініть її однією з наших корон, щоб забути про перераховані незручності.


3. На холостяцькій вечірці. Оригінальний аксесуар допоможе нареченому виділитися без пафосу і позерства.


4. Щоб підняти собі настрій. У житті трапляється так багато приводів для смутку, втоми і дратівливості. І так мало існує речей, які допомагають їх позбутися. Серед них - і наші корони. Коли за вікном йде дощ, і зовсім немає приводу для посмішки, надягайте свою улюблену піжаму, заварюйте чай, ставите на голову корону і подивіться на своє відображення в вікні. Обіцяємо, гарний настрій не змусить себе чекати.


Здавалося б, дріб'язковий аксесуар. Але немає! Купити корону з тканини не так просто, як може здатися. Наш інтернет-магазин - одне з небагатьох місць, де їх можна знайти. Тож покваптеся, поки всі не розкупили!