Фототримачі

Фототримачі

Тримач для фото: найпростіший спосіб прикрасити приміщення фотографіями

Наявність фотографій в приміщенні моментально робить його більш індивідуальним, персоналізованим і емоційним. Найчастіше для їх оформлення використовуються фоторамки, але було б несправедливим обмежувати ваші декораторські можливості лише рамками. Тому що існує альтернативний спосіб - тримач для фотографій. Масово їх стали використовувати зовсім недавно, але навіть цього короткого відрізка часу виявилося достатньо, щоб зрозуміти, що такий декор для дому - універсальна і дуже функціональна річ.


Коли і чому варто купити тримач для фото?


Фототримач - річ більш цікава і корисна, ніж може здатися на перший погляд:


1. Це приємний, універсальний і ні до чого не зобов'язуючий подарунок. Легко купувати подарунки людям, яких добре знаєш і розумієш, що вони люблять і чим захоплюються. Набагато складніше підібрати подарунок на 8 березня або до іменин колезі, однокурсниці або сусідці, спілкування з якою не таке близьке. Ось тут на допомогу і приходить тримач для фотографій, купити який можна в нашому магазині. Він не дуже дорогий і не зобов'язує до взаємного подарунку.


2. Купити декор такого плану можна для роботи. Якщо ви працюєте в офісі з кількома колегами, неввічливим буде вішати на стіну особисті фотографії в рамці. Але ж хочеться зробити робоче місце більш затишним, прикрасивши його дорогими серцю предметами, серед яких - фотографії рідних і близьких. Вирішити проблему можна за дві секунди: купити тримач для фотографій, підібрати знімки і розставити на полицях або робочому столі.


3. Ідеально для маленьких знімків. Фотографії в величезному розширенні - це, звичайно, добре. Але ж бувають знімки іншого формату, які теж потребують гідної презентації. Напевно, у кожного з нас є маленька, затерта фотографія зі старими друзями, для якої не підібрати підходящу рамку і доведеться морочитися. Куди легше підібрати тримач для фото, відповідний настрою знімка, і вирішити питання з його подачею.


Складно придумати більш вдячний декор для дому, ніж фототримачі. По-перше, вони займають дуже мало місця. По-друге, їх не потрібно нікуди прибивати, а знімки - приклеювати. Ви можете скільки завгодно змінювати місце їх розташування і збирати нові комбінації фотографій. По-третє, це витончене наповнення для маленьких або неформатних полиць.


Подумати тільки, скільки варіантів застосування можна придумати для настільки маленького аксесуара. Може, у вас вийде відкрити в ньому нові грані? Тоді справа залишилася за малим - купити тримач для фото в магазині Шось (або кілька тримачів) і експериментувати!