Конверти для грошей

Конверти для грошей

Відображення 1 - 3 з 3 товарів

Гарний конверт для грошей: важливо не тільки внутрішнє наповнення

Отримувати подарунки люблять всі, тому ми часто тішимо ними близьких і друзів. Однак бувають ситуації, коли складно передбачити, що краще вибрати в якості презенту. Щоб не морочитися, і дати можливість обдарованому самому придбати бажану річ, можна традиційно подарувати певну суму купюр, використовуючи конверт для грошей. В інтернет-магазині «Шось» ви можете купити вітальну атрибутику, за допомогою якої можна надати подарунку презентабельності.

конверт для денег

Оригінальні конверти для грошей — знак уваги і прояв турботи

Вибрати барвисту незвичайну «упаковку» для розміщення грошових купюр можна для будь-якого випадку. Дана продукція має практично однакові розміри, також є нестандартні дизайнерські міні-листівки. Виробники подбали, щоб їх вироби виглядали привабливо і різноманітно, випустивши корисні, красиві поліграфічні атрибути для будь-якого приводу:

  • Вітальні написи українською, англійською мовою. Завдяки такому дизайну, вам легше буде вибирати підходящий варіант для свята, щоб напис сподобався одержувачу.
  • Дитяча та доросла тематика. Для маленьких винуватців торжества дизайнери використовують малюнки кумедних звіряток, барвисті принти і мультяшних персонажів. Для дорослої аудиторії можна вибрати варіанти з прикольними написами.
  • Красиві конверти для грошей на весілля. Це одна з подій, коли часто дарується саме грошова сума. Є цікаві весільні з елементами декору.
  • Лаконічні, універсальні без написів. Така продукція виконана без надмірностей, оформлена з тематичним малюнком.

конверт для денег

Кожен конверт, представлений каталогом нашого магазину, можна назвати шедевром. Нестандартні вироби розміщують на лицьовій стороні креативні малюнки, дивлячись на які, піднімається настрій. Завдяки творчому підходу дизайнерів і відсутності шаблонності, ви можете вибрати ідеально підходящий варіант.

Чи не банальне, а особливе оформлення

Вручати купюри в звичайній поштовій листівці — це просто і дуже банально. Якщо використовувати подарунковий конверт для грошей з паперу високої якості з оригінальним малюнком — це набагато цікавіше. Такі виробів зазвичай виконані з дизайнерського картону, скрап-паперу. Щоб надати родзинки такому презенту, можна написати слова привітання всередині.

Гарний конверт з грошовими наповненням — один з популярних подарунків з будь-якого приводу, будь то день народження, ювілей або весілля. Погодьтеся, іноді підібрати подарунок, який повністю задовольняє вимоги молодят або іменинника, буває складно. З цієї причини ми вважаємо за краще підносити шелестку валюту в оригінальному оформленні.

Наближається свято у близької людини? Отримали запрошення на урочистий захід? Заходьте в наш інтернет-магазин і вибирайте ідеальну листівку для грошей, порадуйте людину не тільки грошовим еквівалентом, але й незвичайним його «обрамленням».