Тримачі для ключів

Відображення 1 - 24 з 29 товарів

Фільт за:

Тримач для ключів позбавить вас від непотрібної метушні

Часом здається, що звичайна зв'язка ключів - це якийсь магічний предмет. А як інакше пояснити її дивну властивість пропадати з уваги в самий невідповідний момент? Здається, ніби ця суперздатність активізується саме в моменти поспіху, коли у тебе рівно 5 хвилин, щоб не запізнитися на робо...

Тримач для ключів позбавить вас від непотрібної метушні

Часом здається, що звичайна зв'язка ключів - це якийсь магічний предмет. А як інакше пояснити її дивну властивість пропадати з уваги в самий невідповідний момент? Здається, ніби ця суперздатність активізується саме в моменти поспіху, коли у тебе рівно 5 хвилин, щоб не запізнитися на роботу, побачення, важливу зустріч. Речі зібрані, залишилося тільки взяти ключі і зачинити двері. Ось тільки де вони? Здається, залишилися в кишені брюк. Ні, тут їх немає. А може, впали в сумку? Чи не впали. Може на вікні в вітальні? 


Впізнаєте себе в цих діалогах? Втомилися від того, що постійно доводиться бігати по дому перед відходом? Тоді пора приборкати «зникаючу суперздатність» ключів». Як?

Все, що потрібно - купити тримач для ключів?


Друге питання - де його купити? Зрозуміло, в інтернет-магазині Шось! У нас є не тільки дивовижні подарунки на будь-який смак, а й маса речей для прикраси і організації домашнього простору. У тому числі і ключниці всіх видів:


• універсальні моделі - виглядають оригінально, але при цьому не прив'язані до складу сім'ї. Тому підійдуть і для пустотливої молодої пари, і для студентів, що знімають компанією одну квартиру;
• для маленької сім'ї - займають мало місця, раз і назавжди вирішуючи проблему з втратою ключів в будь-якому будинку;
• для великої родини - в таких моделях є окремий брелок для кожного члена сім'ї, незалежно від його віку.


Також при бажанні можна підібрати тримач ключів з брелоком для автомобіля або домашнього улюбленця. Не соромтесь! Ваш будинок - ваші правила!


Тримач ключів на стіну: як використовувати і чому варто купити


Кожна ключниця настінна влаштована однаково. Вона складається з міцної підстави, яка монтується на стіну. У ній сформовано певну кількість посадочних місць для брелоків. Брелоки можуть мати механічну фіксацію (наприклад, коли вирізані у формі фігурок) або магнітну. Найскладніше в ситуації з такою вішалкою для ключів - привчити себе нею користуватися. Але досить 1-2 тижнів вольових зусиль, щоб сформувати звичку, після чого ви автоматично будете повертати на місце брелок.


Чому варто придбати ключницю? По-перше, вона займає мало місця і при цьому завжди знаходиться на виду - ви здалеку зможете побачити, чи на місці ключі. По-друге, ключі перестануть втрачатися випадково. Тоді як з консольного столика або тумби в коридорі їх легко змахнути необережним рухом. По-третє, її наявність дуже дисциплінує - надалі поза домом ви обов'язково станете звертати увагу, куди поклали ключі. А ще будь-яка ключниця на стіну, представлена в нашому каталозі, стане справжньою окрасою інтер'єру!

Менше
Більше