Візитниці

Відображення 1 - 24 з 75 товарів

Фільт за:

Візитниця - кращий бекап в світі, де панують цифрові технології

Все життя сучасної людини сконцентроване в його телефоні. Тут знаходяться корисні додатки, онлайн-банки, листування з друзями і колегами, зберігається безліч фотознімків, відеозаписів і, звичайно ж, телефонних номерів. Це настільки зручно, швидко і комфортно, що будь-яка альтерна...

Візитниця - кращий бекап в світі, де панують цифрові технології

Все життя сучасної людини сконцентроване в його телефоні. Тут знаходяться корисні додатки, онлайн-банки, листування з друзями і колегами, зберігається безліч фотознімків, відеозаписів і, звичайно ж, телефонних номерів. Це настільки зручно, швидко і комфортно, що будь-яка альтернатива здається смішною і недоречною - переписувати номери в блокнот, роздруковувати знімки, зберігати візитки. Навіщо?


Так здається рівно до того моменту, поки смартфон не зламається в самий невідповідний момент, забравши в небуття всі улюблені фотографії і сотні дбайливо зібраних номерів. І людина опиняється практично в ізоляції: ні викликати перевіреного сантехніка, ні записатися на прийом до нового майстра манікюру, ні призначити ділову зустріч ...


Ловіть слушна пропозиція від інтернет-магазину Шось


Щоб не стати заручником інформаційних технологій, варто купити візитницю - симпатичний аксесуар, призначений саме для впорядкованого зберігання великої кількості корисних речей. Отже, що можна зберігати в наших візитницях:


• власне, візитки різних форматів;
• платіжні карти;
• дисконтні картки;
• невеликі фотознімки;
• корисні записи


І ще сотню дрібниць, які раніше перетворювали вашу сумку в хаос, але візитниця, куплена у нас, допоможе їх впорядкувати, організувати, в буквальному сенсі розкласти по поличках.


Вибрати й купити візитницю у нас - простіше простого


І ось чому:


1. Кожна модель зроблена на подив якісно і буде служити роками. Можна спокійно вибирати грунтуючись тільки на зовнішній привабливості і не переживаючи про практичність і довговічності, так як вони вже «прописані за замовчуванням».


2. Вам потрібна візитниця чоловіча? Або може, яскрава і мила візитниця жіноча? Шукайте невеликий кард-кейс для готівки і пари кредиток? Або оригінальний кард-холдер в стилі ретро? Все перераховане легко відшукати в нашому каталозі.


3. Ми пропонуємо аксесуари зі шкіриеко-шкіри і фетру в широкому ціновому діапазоні - від недорогих і практичних моделей до ексклюзивних виробів ручної роботи з унікальним дизайном і продуманою до дрібниць системою зберігання.


Внутрішній устрій різних моделей відрізняється і щоб презентувати їх в кращому світлі, ми подбали про якісні знімки з різних ракурсів. Сподіваємося, що все перераховане допоможе вам купити візитницю своєї мрії або підібрати оригінальний подарунок родичу, другу, колезі або коханій людині.

Менше
Більше