Візитниці

Візитниці та кардхолдери

Відображення 1 - 24 з 61 товарів

Візитна картка стає необхідним атрибутом в постіндустріальному суспільстві, як власне і візитниця. У світі, де ключову роль займають освіта, наука й кваліфікація, пріоритетною стає сфера послуг. Одна людина може як користуватися послугами, так і надавати їх.

Виникає проблема: як запам'ятати дані кращих майстрів, допомога яких може знадобитися будь-якої хвилини. Для цього придумані візитки: вони містять ім'я, прізвище, телефон, вказують спеціальність професіонала. Там же при необхідності вказується электронка, посилання на аккаунти в соцмережах, адреса фірми або людини.

Шкіряна візитниця

визитница

Щоб не носити преси карток з особистими даними по кишенях, сумках, барсеткам, були придумані спеціальні кейси для зберігання формулярів. Вони мають різні форми, виготовляються з різних матеріалів. У магазині "Шось" представлені статусні варіанти, які порадують практичністю та довговічністю.

Ми презентуємо кардхолдер із натуральної шкіри:

  1. Кард-кейс. Варіанти у два чи три складання. Книжечка містить дві прозорі кишені, що робить її універсальною: окрім карток можна носити права, студентський або проїзний. Документ зручно пред'являти, не виймаючи зсередини. Солідніша варіація має одне містке відділення на 15-20 бланків, бічні клапани фіксують форму, міцно закріплюються еластичною стрічкою.
  2. Візитниця чоловіча у формі гаманця. Три великі відділення дозволяють розсортувати карти, виділити місце для кредиток та дисконтних карт. Велика кнопка надійно закриває міні-бокс.
  3. Кишеня. Невелика на вигляд, але містка. Три відділення вмістять не лише візитки, але водійські права, грошові купюри. З недоліків — відсутність застібки.

визитница

Вироби виконані вручну із натуральної шкіри — кращий варіант, якщо ви вирішили купити кредитницю в подарунок. Шкіряні аксесуари солідно виглядають, відрізняються міцністю, не витираються, довго служать власникам.

Цікаві варіанти

Ми враховуємо інтереси різних категорій користувачів, у тому числі із низькими доходами. Їм підійдуть більш бюджетні варіанти:

  • картхолдер чоловічий з екошкіри: в щільному футлярі закріплені від 12 до 20 прозорих кишень; спосіб кріплення — резинка;
  • кишеня з поліуретану: три відділення, без застібки;
  • фетровий гаманець: доступні за ціною, стильний на вигляд, ергономічний.

Візитниця жіноча відрізняється яскравими принтами, пастельними тонами. Такі дрібниці функціональні, створюють особливий настрій. Вони роблять наше життя зручнішим: необхідна інформація знаходиться під рукою в одному місці, в потрібну хвилину бланк легко витягнути зсередини.