Блокноти з чорними листами

Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Блокнот з чорними листами: дивимося на творчість з нової, незвичної сторони

Хочете, щоб будь-який ескіз, замітка, виглядали ефектно і незвично? Купіть блокнот з чорними листами, який кардинально відрізняється від класичного аналога з білими сторінками. У ваших руках буде креативний інструмент, що не обмежує політ фантазії. З ним у вас з'являться нові можливості для записів — новизну і оригінальність надає папір. Навіть якщо ви не вмієте малювати або почерк так собі, результат вас здивує! Секрет криється в магії темного кольору, що додає кожній букві, штриху витонченої краси.

блокнот с черными листами

Креативний чорний блокнот з білою ручкою для сміливих експериментів

Записувати цікаві фрази, малювати, робити ескізи на такому папері — це новинка. Привабливість такого канцелярського предмета ховається в декількох причинах. Одна з яких полягає в створенні вражаючої ілюстрації. Вона ніби каже: «Подивіться на круту білу ручку і на те, яке диво вона витворяє!» Але головне — малюнок або текст на темній сторінці круто виглядає.

Чим дивує чорний папір:

  • Для створення начерків і графічних елементів. Тут знайдеться місце для віршів, ілюстрацій, можна тренувати почерк. Ведіть записи, заносьте то, чим багате ваша уява.
  • Цікаво і незвично. Будь-яке зображення виглядає не нудно, навіть трохи загадково. Робити замальовки прикольно, використовуючи олівці золотистого відтінку, ручки світлих кольорів. Ідеально підходить біла гелева ручка, яка часто йде в комплекті з блокнотом з чорними сторінками.
  • Незвичайний подарунок. Здивуйте представника творчої професії, людини з неординарним мисленням, подарувавши такий креативний канцелярський предмет. Нехай чорні листи приємно шокують одержувача.

с черными листами

В інтернет-магазині «Шось» ви знайдете продукцію українських виробників, що пропонують покупцям колосальний вибір моделей подібного формату. Обов'язково зверніть увагу на варіанти з чорним папером у твердій палітурці. Для виготовлення таких аксесуарів використовується екологічно чистий дизайнерський папір і щільний якісний картон.

Продуманий подарунок, який не потребує доповнення

Позбавте себе від складного вибору різних аксесуарів, динамічно і красиво виглядає блокнот з чорними листами. Можна вибрати практичний тандем з білою ручкою, який викличе захват. Такий презент приємно здивує, стане улюбленою канцелярською штукою будь-якої сучасної людини. Його не потрібно нічим доповнювати і упаковувати. Його зовнішній вигляд гідний уваги, підійде абсолютно всім. Це може бути не тільки творча особистість, але й дитина, яка прагне до розширення кордонів можливого.

В асортименті нашого магазину достатня кількість подібних варіантів. Виразні моделі з темними сторінками відрізняються розміром, кількістю аркушів, щільністю паперу, і, звичайно оригінальним дизайном. Ви зможете підібрати і інші нестандартні канцтовари, завдяки яким легко відчути себе справжнім чарівником або дизайнером.