Аксесуари

Аксесуари

Відображення 1 - 24 з 840 товарів

Купуй у подарунок оригінальні аксесуари Шось у Тернополі. Тут ти знайдеш нестандартний подарунок хлопцю, чоловіку, мамі, дівчині – будь-кому і на кожне свято як день народження, весілля, день валентина,річниця чи 8 березня! Стильні шкіряні гаманці українського виробництва приємно здивують тебе своєю якістю та зручним дизайном, великим вибором ко...

Купуй у подарунок оригінальні аксесуари Шось у Тернополі. Тут ти знайдеш нестандартний подарунок хлопцю, чоловіку, мамі, дівчині – будь-кому і на кожне свято як день народження, весілля, день валентина,річниця чи 8 березня! Стильні шкіряні гаманці українського виробництва приємно здивують тебе своєю якістю та зручним дизайном, великим вибором кольорів та моделей для чоловіків та жінок. Яскраві, нестандартні гаманці від ZIZ радують своїми принтами: веселі малюнки з котами, совами, Парижем, українськими орнаментами і гербом, серед них ти обов’язково знайдеш «шось» для себе.

Якщо збираєшся у подорож, то тревел-кейс стане незамінним подарунком для тебе – в ньому вдало вміщаються квитки, паспорт, документи і пластикові картки, які знадобляться у подорожі, а головне, ти ніколи не забудеш щось.

Не знаєш куди подіти всі пластикові картки від магазинів, супермаркетів, банків? Тобі необхідно купити яскраву та оригінальну візитницю у ШОСЬ, яка стане не просто корисним надбанням, але і стильним аксесуаром. А великий вибір малюнків та моделей дає змогу підібрати її свій стиль.

Невід’ємний аксесуар кожної дівчини – косметичка, яскрава, містка і з різними малюнками які підкреслять індивідуальність кожної дівчини.  А як додаток до подарунку, можна обрати кишенькові дзеркальця із оригінальними, ніжними малюнками.

Менше
Більше