Головоломки

Головоломки

Відображення 1 - 24 з 36 товарів

Ігри-головоломки для дорослих і дітей — подарунок, загадка і розвага

Вони ж і справді такі — на вигляд прості, але розважати можуть годинами. Доводиться використовувати всі наявні запаси винахідливості, фантазії і просторової уяви. Так-так, ми саме про механічні головоломки говоримо, що непередбачувані — іноді, вирішивши загадку, не розумієш, як саме це тобі вдалося. Але для подарунка рішення просто чудове — не вгадати практично неможливо.

головоломки

А ви знаєте, що перші дерев'яні головоломки для дітей і дорослих з'явилися ще в Стародавній Греції? А потім вже їх підхопив Схід — середньовічні перси, японці, китайці досягли неймовірних висот в своїй майстерності забав. В Європу заморські дива проникли пізніше, в період розквіту колоніалізму. Всі ці дерев'яні вузли, замки з секретом і металеві ігри-загадки на роз'єднання деталей купувалися колоністами, служили розвагою під час подорожі і сюрпризом сім'ї після повернення додому.

Справжній бум гри-головоломки вчинили в Америці і Європі вже в кінці XIX століття, а в ХХ з'явилися культові кубик Рубика і п'ятнашки, в які активно грають до сих пір. Так що, якщо ви переживали, що подарунок може бути недостатньо актуальним і сучасним — дарма.

Які цікаві головоломки купити для подарунка

Візуальні ілюзії, хитромудрі ємності, неймовірної заплутаності з'єднання з металевих деталей — кажуть, в колекції Музею головоломок більше десяти тисяч експонатів.

головоломки

У «Шось» такої кількості немає, але асортимент постійно розширюється, та й сьогодні вибрати є з чого — варто відкрити каталог. А ТОП-5 найбільш поширених типів головоломок виглядає приблизно так.

  • Ігри на спритність. Прикладом може служити куб-лабіринт, крізь який треба прокатати кульку з металу.
  • З'єднання деталей. Гравець повинен зібрати предмет з розрізнених фрагментів, бажано — на швидкість, це додає азарту.
  • Роз'єднання. Кілька (чим більше, тим складніше) щільно підігнаних і таких, незначно зміщуються, фрагментів треба розділити.
  • Зміщення. Досягти результату — наприклад, одноколірного покриття грані кубика, можна поступовим зміщенням частинок.
  • Гнучкі. Приклад — японські головоломки, складові яких рухливі, їх потрібно спочатку роз'єднати, а потім сплести заново в єдину комбінацію.

Вибирайте. Логічні ігри або дитячі головоломки з дерева — захоплююча розвага. До того ж компактна — подарунок можна носити з собою постійно, в рюкзаку або навіть у кишені. Психологи впевнені, що саме такі забави і зміцнюють віру в себе і в те, що вихід є завжди, головне — не здаватися.

Даруйте іграшки зі змістом — це завжди красиво, весело і корисно!