Стікери

Стікери та стікербуки

Відображення 1 - 24 з 88 товарів

Корисні стікери наклейки — дрібниця, яка може здорово виручити

Неповторність і оригінальність — це складові успіху. Створити унікальний стиль можна, використовуючи яскраві стікери наклейки. Це не просто кольорові липкі папірці, які викликають інтерес тільки у дітей, сьогодні — це елементи самовираження дорослої людини. Ними відзначають нагадування в блокнотах, вони зустрічаються на ноутбуках студентів, і навіть керівників компаній.

Виробники такої друкарської продукції радують споживача, створюючи стильні і модні аксесуари. У каталозі інтернет-магазину «Шось» представлені цікаві набори стікерів з різноманітним дизайном. Щоб зробити свої плани більш яскравими і ненудними в щоденнику, вибирайте квіткові мотиви, кумедні картинки з тваринами або мотиваційні написи.

стикербук

Барвисті наклейки в «Шось» — немає меж розмаїттю і польоту фантазії

Наші яскраві стікери додадуть нотку позитиву нудним сірим гаджетам, прикрасять сторінки альбому. Завдяки хорошій якості відмінно клеяться на різні поверхні, зберігаючи довго свій привабливий вигляд. Красиві невеликі паперові листочки можуть використовуватися як декор для листівки ручної роботи.

Функціонал виробів досить широкий:

  • Виділення важливих справ. Не обов'язково вибирати конкретні наклейки, досить придбати ті, що більше вам імпонують. За допомогою цікавих картинок можна позначити високу важливість завдань для себе.
  • Нагадування в щоденнику. Записуючи в блокнот термінові завдання, відзначайте їх підходящою тематичною наклейкою.
  • Декор для листівок. У своїх роботах hand made ви можете використовувати канцелярські мініатюрні сюжети. Така прикраса піднімає настрій, привертає увагу, надихає на створення нових, зворушливих речей.
  • Індивідуальність подарунка. Ми пропонуємо різні стікербуки, набори, написи. Смішні, барвисті, з малюнками — їх можна використовувати скрізь і з будь-якого приводу. Шукаєте, що подарувати другу-фанату коміксів? Купіть стікери Марвел, вони точно принесуть море емоцій.

стикербук

Це всього лише трохи того, як можна використовувати паперові липкі картинки. На сайті нашого магазину ви знайдете зображення з тваринами, героями фільмів, стікери на ноутбук і багато іншого. Ми намагаємося охопити популярні теми, щоб порадувати покупців оригінальними виробами. Вибирайте красиві відривні наклейки різної тематики, творіть, дайте волю фантазії!

Стікери — паличка-виручалочка в сірих буднях

Товари даної групи можуть бути різноманітними по дизайну, формі. Вони відмінно підходять для прикраси альбомів, зошитів, для відміток в органайзерах. У нас ви можете купити різні види:

  • універсальні плоскі — використовують скрізь;
  • контурні — для оформлення конверта або листівки;
  • відривні — як закладки, для заміток.

Використовуючи красиві незвичайні стікери, вони розбавляють наше життя яскравими фарбами, на них приємно дивитися. Тож не дивно, що їх популярність зростає серед звичайних покупців і офісних клієнтів. За допомогою цієї друкованої продукції можна підкреслити свою індивідуальність, грамотно спланувати час і отримати море позитиву.