Зажим для грошей

Відображення 1 - 17 з 17 товарів

Вимоги до речей зростають: вони мають бути зручними, практичними та компактними. Любителям мінімалізму пропонуємо купити затискач для грошей. Він легко поміщається у внутрішній кишені смокінга, в джинсах або шортах під час прогулянки по місту, парку. Гроші не мнуться, не ламаються по згинах, зберігають бездоганний вигляд.

Аксесуар практичний, але й презентабельний. Варіанти, виконані вручну з натуральної шкіри, підкреслюють високий статус власника. Така річ може служити прекрасним подарунком діловій людині, а також тим, хто любить предмети, які поєднують практичну спрямованість та естетичність.

Затискач для грошей

зажим

Пристосування для кріплення купюр за допомогою скоби вважається чоловічим атрибутом. Більшість із них виконані в строгих тонах, не прикрашені малюнками та декоративними штучками: лаконічно, стримано, стильно.

Аксесуар влаштований просто: щільна обкладинка, усередині якої знаходиться зажим, конструкція може додатково зміцнюватися кнопкою або резинкою. Розрізняються затискачі для грошей за такими критеріями:

  1. Матеріал виготовлення. Натуральна шкіра довго прослужить власникові, поліуретан та ПВХ дещо схильні до впливу агресивних чинників зовнішнього середовища.
  2. Тип кріплення. Утримувач може бути зовнішнім і внутрішнім, шкіряним, металевим і магнітним.
  • Металева скоба розрахована на певну товщину купюр, які затискаються. Більша їх кількість приведе або до псування грошей або поломки механізму.
  • Магнітний затиск для купюр протипоказаний для банківських карт — тільки банкноти.
  • Шкіряні стрічки — універсальний варіант, не підведе в будь-якій ситуації: утримає великий прес, карти з магнітною смужкою.
  1. Кількість відділень. Деякі моделі забезпечені додатковими відділеннями для візиток, карток.

зажим

Прищіпка для грошей стає популярною й серед леді. Захоплюють невеликий розмір, практичність, універсальність.

Переваги аксесуара

Популярності незвичайному кейсу для банкнот надають такі моменти:

  1. Компактність. Невеликий футляр не випинає з потайних кишень, тому ризик крадіжки мінімальний.
  2. Презентабельний зовнішній вигляд. Шкіряна обкладинка, зшита вручну, може бути прикрашена оригінальним тисненням.
  3. Надійність. Закріплені банкноти не згинаються, не губляться.
  4. Довговічність. Шкіра, якісний шкірзамінник відрізняються тривалими експлуатаційними термінами.

Шкіряний затискач для грошей коштує дешевше за портмоне або гаманець, але виконує ті ж функції при збереженні естетичності. У магазині "Шось" можна придбати товари різних цінових категорій, купити річ для щоденного використання та придбати статусний подарунок. Широка палітра кольорів дозволяє вибрати чоловічі та жіночі варіанти.