Гранола

Гранола

Відображення 1 - 8 з 8 товарів

Фільт за:

 • Гранола Coco Useful Almonds Joy
  4267

  Almonds Joy Granola має легкий тропічний смак. Цільне вівсяне зерно, мигдаль, чорний шоколад, кокосові стружки та кленовий сироп об’єднуються у хрусткий смак, який хочеться відчути знову і знов. Об’єм: 250г Інгредієнти: цільне вівсяне зерно, вівсяні пластівці, мигдаль, чорний шоколад, кокосова олія, мед акацієвий, кленовий сироп, кокосові стружки.

  125,00 грн.
 • Гранола Coco Useful Banana Bread
  4266

  Цільне вівсяне зерно, грецький горіх та бананове пюре у доповненні з насінням льону, кокосової олії та акацієвого меду створює ніжний та солодкий смак граноли, з дотиком ванілі та кориці. Об’єм: 250г Інгредієнти: цільне вівсяне зерно, вівсяні пластівці, грецькі горіхи, банан, насіння льону, кокосова олія, мед акацієвий, кориця, екстракт ванілі.

  115,00 грн.
 • Гранола Coco Useful Nut & Honey
  4268

  Мигдаль, грецький горіх та сушена журавлина створюють гармонійну клейку текстуру ягід та хрускіт запечених горіхів. Какао додає легкої гіркоти та після смаку кави. Об’єм: 250г Інгредієнти: цільне вівсяне зерно, вівсяні пластівці, мигдаль, грецькі горіхи, сушена журавлина, какао-порошок, кокосові стружки, кокосова олія, мед акацієвий, кориця, екстракт ванілі.

  135,00 грн.
 • Гранола Coco Useful Peanut Butter
  4265

  Peanut Butter Granola – смак цієї граноли це певний компроміс між солодким та солоним. Тут немає горіхів та сухофруктів, лише затишний смак арахісової пасти доповнений шоколадними шматочками. Надзвичайно особливий аромат. Об’єм: 250г Інгредієнти: цільне вівсяне зерно, вівсяні пластівці, арахісова паста, кокосова олія, мед акацієвий, дропси шоколадні темні

  115,00 грн.
 • Гранола Сніданок №1 Класична
  4269

  Класична гранола ідеальна для сніданків і правильного початку дня! В ній повно клітковини і вітамінів, які зберігаються завдяки делікатній термообробці і заряджають енергією на весь день. Об’єм: 250г Інгредієнти: вівсяні пластівці, грецькі горіхи, насіння соняшника, родзинки, журавлина, кунжут, натуральний мед, соняшникова олія, яблучний сік, спеції.

  75,00 грн.
 • Гранола Сніданок №1 Тропічна
  4867

  Гранола ідеальна для сніданків і правильного початку дня! В ній повно клітковини і вітамінів, які зберігаються завдяки делікатній термообробці і заряджають енергією на весь день. Об’єм: 250г Інгредієнти: суміш цільнозернових пластівців, мигдаль, кеш'ю, фініки, курага, кокосова стружка, нерафіноване кокосове масло, натуральний мед, яблучний сік, спеції.

  95,00 грн.
 • Гранола Сніданок №1 Фітнес
  4869

  Гранола ідеальна для сніданків і правильного початку дня! В ній повно клітковини і вітамінів, які зберігаються завдяки делікатній термообробці і заряджають енергією на весь день. Об’єм: 250г Інгредієнти: крупа вівсяна плющена, кедровий горіх, мигдаль, фундук, насіння чіа, зерна кіноа, гарбузове насіння, журавлина, курага, насіння льону, імбир, кленовий...

  95,00 грн.
 • Гранола Сніданок №1 Шоколадна
  4868

  Гранола ідеальна для сніданків і правильного початку дня! В ній повно клітковини і вітамінів, які зберігаються завдяки делікатній термообробці і заряджають енергією на весь день. Об’єм: 250г Інгредієнти: суміш цільнозернових пластівців, фундук, чорний шоколад (без цукру), родзинки, насіння соняшника, арахіс, кунжут, натуральний мед, какао, яблучний сік,...

  95,00 грн.