Вази для квітів

Вази для квітів — більше ніж просто ємність для букетів

Мабуть, ні одне житлове приміщення або офіс, не обходиться без декоративних елементів. І гідне місце серед прикрас для інтер'єру займає ваза для квітів. Вона надає завершеності квіткової композиції, підкреслює красу букетів. Поряд з класичними формами, дизайнери створюють незвичайні і оригінальні рішення, деякі виглядають як твори мистецтва. Як розібратися в колосальному розмаїтті, і вибрати для себе, в подарунок саме ту, що подарує справжнє задоволення?

Купити вазу для будь-якого букета і інтер'єру: їм під силу багато

ваза

Не тільки вишукані живі квіти можуть красуватися в вазах, а й гарні букети з сухих гілок і рослин. Якщо прикрасити цю композицію гірляндами, то звичайний аксесуар перетвориться в ефектний предмет декору, створює атмосферу, в яку хочеться повертатися. Декоративні чаші можна і потрібно використовувати для оформлення простору, а не тільки відводити їм роль ємності для збереження свіжості букета.

А знаєте, на що здатні декоративні ємності, які багато хто, до речі недооцінюють? Діючи майже непомітно, вони надають приміщенню елегантності, стилю, роблять простір ще цікавіше.

Але цим не обмежується їх значення, декоративна ваза може багато чого:

  • Заповнюють порожнечу. Ніші, стелажі, полиці, кути, тумби, комоди, порожні стільниці можна прикрасити декоративними вазами. Будь-який простір, в який складно помістити предмети меблів, можна заповнити цими аксесуарами. Такий куточок інтер'єру відразу оживе, стане затишніше. Оригінально виглядають кілька варіантів різних розмірів і форм.
  • Створення позитивного настрою та гарного настрою. Незалежно від приводу, їх наповнюють квітами, а з настанням весняних днів — першими зеленими гілками. Прозорі ємності можна наповнити фруктами, невеликими декоративними кулями. Створювати святковий настрій можна хоч кожен день. Вони привносять в інтер'єр особливу атмосферу, оживляє простір.
  • Яскравий акцент. Красиві вази використовуються для додавання в інтер'єр барвистих елементів, які роблять приміщення цікавим і не нудним. Вони хороші тим, що такі акценти можна розставити на столику, полиці, на підлозі або тумбі.

ваза

Все частіше використовуються як повноцінний самостійний елемент декору, особливо, якщо виріб виконаний незвичайної форми. Наприклад, ваза голова, яку можна купити в інтернет-магазині подарунків «Шось». Такий аксесуар впорається з роллю сосуда для букетів, поставте в нього композицію із сухоцвітів, гілок, рослин, прикрасьте гірляндою на свято.

Прозоро-металеве «безумство»

Нестандартна металева ваза підійде цінителям краси і оригінальних рішень. Вона вражає яскравістю і одночасно простотою. В такої посудині однаково добре виглядають як одиночні квіти, так і цілі композиції. Тут уже все залежить від вашої фантазії. Щоб ємність виглядала ще більш цікаво, поставте її поблизу джерела світла, який буде її підсвічувати, створюючи в кімнаті візуальні ефекти.

Для створення гарного настрою не існує ніяких обмежень. Загляньте в наш магазин «Шось», і ви обов'язково підберете для себе або на подарунок модний аксесуар, який буде радувати в будь-який час року і в будь-яку погоду.