Чоловічі парасольки

Серед популярних аксесуарів парасолька чоловіча займає місце на чолі списку. Річ потрібна як діловим людям, які ретельно стежать за власним іміджем, так і простим хлопцям — в дощову погоду сховатися від холодних струменів води та поривів вітру прагне кожен. Це тільки Мікоян колись, виходячи під зливу жартував: "Нічого, я пройду між крапель". Хто не має таких супер можливостей, має замислитися про придбання надійного захисту від негоди.

мужской зонт

У магазині "Шось" представлений асортимент якісних товарів перевіреного постачальника на ринку аксесуарів. Різні моделі, кольори, розміри каркасу задовольнять попит на будь-який смак, а наші поради, сподіваємося, допоможуть визначитися, що придбати.

Купити парасольку чоловічу

Парасоля відноситься до речей, які мають вікову та гендерну приналежність. Безглуздо виглядає в сильних руках штука з квітчастим куполом, в рюшиках та із яскравими дрібничками на ручці. Підбираючи модель для нього, звертайте увагу на такі деталі:

  1. Забарвлення. Класикою вважаються однотонні темні кольори. Ми пропонуємо товари чорного, сірого, темно-синього відтінку, а також металік та хакі.
  2. Принт. Візерунок має бути строгим: проста клітинка, смуги, геометричні орнаменти. У нас можна купити чоловічу парасольку однотонну — найбільш популярний варіант серед представників сильної половини.
  3. Тип. Доладні конструкції із декількома складаннями підійдуть тим, хто цінує компактність. Ми презентуємо найбільш оптимальний варіант — в три складання. Поціновувачів класичних моделей порадує парасолька тростина чоловіча: вона не лише захистить в негоду, а надасть образу деяку родзинку. Такі парасолі найбільш довговічні: простий механізм розкриття не вимагає особливої уваги при експлуатації, тканина не зношується по лінії складання, об'ємніший купол краще захистить від крапель.
  4. Ручка. Чоловікам підійдуть як ручки-крюки, так й прямі. Обирайте надійний матеріал: дерево, метал, або прогумований пластик.

мужской зонт

У магазині "Шось" можна купити чоловічу парасольку з великим каркасом,  надійним механізмом та міцною тканиною.

Ми за якість

Парасоля — це відповідальне надбання, яке купується на декілька років. Розуміючи це, ми пропонуємо високоякісні товари, виготовлені з надійних матеріалів:

  • корпус із скловолокна, полегшеного склопластика, що має міцність сталі, теплопровідність дерева, вологостійкість;
  • купол із поліестеру: зносостійкого, зберігаючого форму та колір, не всмоктуючого запахи, з хорошими водовідштовхувальними властивостями;
  • механізм: купити парасольку чоловічу автомат або із механічним способом розкриття — вирішувати вам; у нас широкий вибір різних моделей.

Консервативним людям більше підійдуть класичні чорні парасолі, для креативних представників великий асортимент яскравих кольорів: помаранчевий, жовтий, синій не лише захистить від сльоти, але й підніме настрій в похмурий день.