Конструктор BitKit АкроБот танцюючий робот

Новий продукт

Конструктор BitKit АкроБот танцюючий робот Розгорнути

Те, про що ми раніше чули тільки по телебаченню вже не є чимось недосяжним. Бажаєте мати власного робота вдома? Легко! А головне, ви зможете зробити його самостійно.

Проводьте час весело і цікаво разом зі своїми дітками.

Вага: 0.395 кг

Розмір: 24 х 19.5 х 6.5 см

Рекомендовано дітям від 8 років.

Детальніше

550,00 грн.

Нове покоління «розумних» іграшок. «АкроБот» - це конструктор і цілісна іграшка одночасно, яка може самостійно сидіти, ходити, танцювати, а після падіння самостійно підніматись і навіть перевертатись.

Діти можуть збирати робота самостійно за допомогою чіткої інструкції, або можуть звернутися за допомогою до дорослих і ви весело проведете час разом.

Конструктор формує інтерес до розуміння всіх сучасних автоматизованих систем, запрошує дітей до наукових досліджень та вивчення основ механіки. Доведено, що найкраще діти сприймають інформацію через гру і виробники, які створюють іграшки серії STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics), створюють всі умови для такого розвитку. Конструктори, головоломки і роботи допомагають освоїти навички STEM. А це основа природничих наук, технологій, інженерії та математики.

«АкроБот» від BitKitбільше ніж просто гра чи конструктор.

Оплата

Готівкова - лише при покупці у магазині у м. Тернопіль та у м. Львів

Безготівкова - оплата на картку ПриватБанк при замовленні у інтернет-магазині

Доставка

м. Тернопіль та м. Львів: 

Самовивіз товару із магазинів «ШОСЬ» за адресою: м. Тернопіль вул. Замкова 3 (вхід з торця будинку) та м. Львів, вул. Володимира Винниченка 4 (у дворі будинку) 

Інші міста:

- Доставка в інші міста здійснюється за допомогою служби доставки Нова Пошта.

- Доставка здійснюється лише за умови 100% передоплати на картку ПриватБанку.

- Витрати з транспортування замовник оплачує при отриманні товару за тарифом перевізника.

- Після того як кур'єр оформляє посилку, замовник отримує СМС-повідомлення з номером декларації, який необхідний для отримання товару на пошті.

Важлива інформація

- Після оформлення замовлення на сайті, протягом 24 годин, ми зв'яжемося з Вами для уточнення інформації щодо оплати та доставки.

- Після узгодження з менеджером, замовлення зберігається у магазині 24 години. Якщо потрібно продовжити бронь - звертайтеся до менеджера.