Для немовлят

Для немовлят

Відображення 1 - 5 з 5 товарів

Веселі та розвиваючі ігри для маленьких діток.

На цій сторінці ви знайдете багато цікавих подарунків для новонароджених, немовлят і їх матусь. Під кожними варіантом ми намагались детально описати всю користь, яку дитина зможе отримати від комунікації з обраним вами презентом, а тут розкажемо в які ще забавки можна пограти, щоб проводити весело т...

Веселі та розвиваючі ігри для маленьких діток.

На цій сторінці ви знайдете багато цікавих подарунків для новонароджених, немовлят і їх матусь. Під кожними варіантом ми намагались детально описати всю користь, яку дитина зможе отримати від комунікації з обраним вами презентом, а тут розкажемо в які ще забавки можна пограти, щоб проводити весело та розвиваюче час з дітками.

Діти в такому віці ростуть дуже швидко, кожна хвилина – безцінний урок для їхнього організму, тому ми пропонуємо вашій увазі декілька цікавих і простих ігор, які швидко привернуть увагу малюка, розважать і навчать.

Підспівай мені. Коли діткам біля чотирьох місяців, вони вже починають повторювати різні звуки. В цей час буде дуже корисно читати їм різні прості віршики і вимовляти деякі слова подовжуючи голосні літери (наприклад, ко-о-отику, ко-о-отику, ти наш мурко-о-отику і т.д.). Дітки будуть чути і повторювати ці звуки.

Схованки. Це всім відома і знайома гра, яка завжди веселить діток, вони уважно слідкують куди ж зникло ваше обличчя, а потім весело сміються, коли бачать вас знову. Гра допомагає діткам сфокусувати увагу, погляд і спостерігати цікаву послідовність подій.

Що в торбинці? Гра, яка без зайвих фінансових витрат розвиває тактильне сприйняття та дрібну моторику рук у діток. В різні тканинні мішечки (шкарпетки) складіть боби, рис, горішки, бублики і т.д. Перевірте, чи вони добре зав’язані і міцні, не мають дрібних дірочок і давайте по черзі дитині, вона із великою цікавістю буде щупати їх, намагатись потягнути до рота, пізнаючи таким чином нові відчуття і знання про форми.

Кнопки і коробки. До року діткам все цікаво і до всього хочеться доторкнутись особисто, тому великий інтерес викликають коробки і застібки на кнопках, які можна відчиняти і зачиняти знову. Таке заняття гіпнотично займає увагу малюків на певний час і дає зрозуміти певну послідовність процесів.

Барабан. Для цієї гри підійдуть каструлі, пляшки, пластикові тарілки для супів, все, що об’ємне, по чому можна бити і воно не розіб’ється. Дайте малюку ложку і покладіть перед ним декілька таких «барабанів» - він буде бити по предметах і чути різні звуки, відлуння ударів від «барабанів». Така гра розвиває слух малюка, увагу і допомагає краще розрізняти різні звуки.

Третій зайвий. Дайте в руки дві іграшки і запропонуйте дитині третю, вона має зацікавитись нею і зрозуміти, що має відкинути одну і розчепити кулачок, щоб взяти нову іграшку.

Піраміда. Для цієї гри можна скористатися вже готовими пірамідками з магазину або взяти звичайний набір каструль від найбільшої до найменшої, які малюк має скласти по розміру. Розвиває моторику рук, синхронізацію дій очей та рук.

Скарбничка. Для цієї гри нам знадобиться коробка з вирізом, куди можна проштовхувати іграшки. Коли всі іграшки сховані, дайте дитині можливість відкрити її і знайти куди сховались всі іграшки.

Фотоспогади. Відкрийте альбом і, показуючи на фото, розповідайте малюку хто там зображений, запитуйте його через певний час «де мама?», «де тато?» на великих портретних фотографіях, які він вже бачив декілька разів. Ця гра чудово розвиває пам’ять і увагу у діток.

Всім молодим батькам важливо розуміти, що це перший досвід гри у діток, їхні рухи повільні та незграбні. Багато хто з дорослих намагається допомогти карапузу, чим тільки засмучують його і заважають дослідити все самому, адже в цьому віці він має вивчати будь-який цікавий предмет самостійно, а ми маємо дати йому на це право та час.  Тому запасіться терпінням і веселих вам розваг!

Менше
Більше