Для хлопців

Для хлопців

Відображення 1 - 24 з 56 товарів

Ігри та іграшки для хлопчиків. Що подарувати і що буде дійсно цікавим для них?

Здавалося б, при такому великому виборі цікавих речей, не важко вибрати подарунок маленьким дітям, але чим більший вибір – тим тяжче. Тому ми створили цю категорію, щоб звузити ваш вибір і помістили сюди тільки ті подарунки, які будуть цікаві хлопцям.

Отож, ще з дитин...

Ігри та іграшки для хлопчиків. Що подарувати і що буде дійсно цікавим для них?

Здавалося б, при такому великому виборі цікавих речей, не важко вибрати подарунок маленьким дітям, але чим більший вибір – тим тяжче. Тому ми створили цю категорію, щоб звузити ваш вибір і помістили сюди тільки ті подарунки, які будуть цікаві хлопцям.

Отож, ще з дитинства сильна половина людства починає пізнавати невідомі їм таємниці і прагне підкорити світ. Ми радимо їм всіляко допомагати в цьому і дарувати побільше розвиваючих ігор, пов’язаних з логікою, креативним мисленням, фізичною активністю, а коли вони трохи підростають додати ігри зі стратегією та з науковими дослідами. Для діток це дуже важливо, щоб вони всіляко розвивались, а їх інтерес до пізнання нового не згасав.

Іграшки – це фактично муляж їх майбутньої діяльності, вони допомагають їм зрозуміти свою роль у суспільстві і проявити себе. Саме тому дуже важливо оточувати хлопців цікавими забавками, які будуть приносити їм радість від гри і користь водночас.

Стереотипно вважається, що найкращі іграшки для хлопців – машинки. Чому б ні? Це дійсно цікава і весела іграшка, особливо в сучасному світі, коли до однієї машинки ще йде безліч комплектуючих, коли можна збирати цілі колекції або з кожною машинкою купляти видання, що розповідає цікаві історії про обрану модель авто, її механічну складову і т.д.

Але не поспішайте задарювати маленьких чоловіків машинами, крім них є ще безліч цікавих та веселих варіантів, що допоможуть їм втілити свої фантазії, проявити уяву і весело провести час.

Поцікавтеся у батьків, які іграшки вже є, які найбільше цікавлять, яким кольорам і розвагам хлопець віддає перевагу.

Що потрібно врахувати, коли ви збираєтесь купити подарунок хлопцю.

Великий вибір товарів розгублює але водночас і дає можливість обрати цікавий варіант, підібрати те, що буде максимально цікавим вашій дитині, зробити класний подарунок молодшому братові чи племіннику.

Вік. При виборі подарунка потрібно обов’язково враховувати ті вікові обмеження, що вказані на упаковці. Це пов’язано з тим, що дітям у різному віці цікаві зовсім різні розваги. Психологи радять, що для ефективного і природнього розвитку, не потрібно давати діткам завдання, до яких вони ще не доросли. Спочатку це різні м’які іграшки, брязкальця, потім дитячі пазли, конструктори, машинки. Для підлітків радимо сконцентруватися на подарунках, які чомусь вчать, розвивають їх і дають змогу отримати новий досвід. Водночас, якщо дівчатам в дорослому віці буде актуально дарувати стильні аксесуари чи елементи гардеробу, то хлопців це аж ніяк не зацікавить. Такий подарунок скоріше потішить батьків, ніж дитину, а обирали ви його не для них.

Інтереси. Поцікавтесь у батьків, чим цікавиться хлопець, які має інтереси чи хобі. Дехто вже з зовсім юного віку проявляє себе як маленький науковець, біолог, автомобіліст, спортсмен і т.д. Навіть при виборі звичайної іграшки, не зупиняйтесь на ведмедиках, поцікавтесь, можливо він фанат супергероїв і любить читати комікси, а може любить динозаврів і маленьким фігуркам доісторичних тваринок радітиме набагато більше ніж машинці, або любить дивитися спорт з татом і дитяче баскетбольна корзина буде дуже доречним презентом. Для юних космонавтів можна придбати карту зоряного неба, яка буде сяяти вночі, а механічні 3D-пазли дуже зацікавлять маленьких механіків, які дуже люблять щось розбирати і звичайні конструктори вже занадто прості для них.

Мета. Коли діло стосується дівчат, то зовнішній вигляд має велику роль, в той час як для хлопців важливіше наповнення і зовнішнє оформлення не відіграє великого значення. Вони частіше віддаватимуть перевагу маленькій машинці на пульті управління ніж просто великій машинці, колекційним наборам і тим, що можна розібрати і зібрати знову. Чим більше дій можна зробити з іграшкою – тим краще.

Сподіваємося, що тепер вам з вибором буде трохи простіше.  На нашому сайті ви зможете знайти класні подарунки, які потішать вашого маленького мужчину і принесуть багато годин радості.

Менше
Більше