Подарунки на будь-яку суму

Відображення 1 - 24 з 3667 товарів

До вибору презентів потрібно підходити відповідально. Ціна — не головне: подарунок до 100 грн може більше порадувати, чим сувенір за декілька тисяч. Не варто керуватися принципом: моя справа подарувати, а ти придумуй, що з тією річчю робити. Потрібна, практична річ за декілька гривень може бути жаданою, так що не потрібно думати, що корисність безпосередньо залежить від вартості предмета.

У магазині "Шось" представлені товари різних цінових категорій. Від нас неможливо піти без сувеніра: авторські цікавинки та елітні презенти ручної роботи унікальні, підкреслять обраність обдарованого.

Подарунок до 200 грн

подарок

Розглянемо бюджетні сувеніри, популярні серед дітей та підлітків. Вони не заробляють грошей, але потішити близьких хочуть. Невеликої суми з відкладених кишенькових або подарованих грошей вистачить на придбання подарунка до 100 грн: шоколадки, іграшки, листівки, олівці, фотоутримувачі, шкарпетки, протектор на кабель, утримувач для навушників, бірка для багажу, значки, блокноти. З цього переліку можна обрати сувеніри для рідних та друзів.

На подарунок за 200 грн пропонуємо, плюс до перерахованих, таку продукцію:

 • ігри: розмальовки, пазли, у тому числі механічні, корони з тканини;
 • аксесуари: фетрові гаманці, візитниці, обкладинки для документів, косметички;
 • посуд: чашки;
 • декор: фоторамки, свічки, утримувачі для ключів, оригінальні металеві каркасні вази для квітів;
 • для затишку: подушки, маски для сну;
 • мультитули;
 • торбинки-сіточки.

Асортимент магазину набагато ширший за те, що можна подарувати на 100 грн, хоч різниця в ціні не значна.

Престижні презенти

подарок

На сайті є елітні речі за декілька тисяч. Небагато хто може купити настільки дорогі предмети. Пропонуємо обрати подарунок до 500 грн:

 1. Посуд. Тарілки з неповторними малюнками, келихи з оригінальними написами.
 2. Срібні прикраси та трендова біжутерія.
 3. Термочашки, пляшки для води.
 4. Косметика: засоби догляду, духи.
 5. Шкіряні гаманці, візитниці, ключниці.

Серед солодощів теж можна знайти подарунок за 500 грн: алкогольні цукерки, арахісову пасту та гранолу у великих розфасовках.

Багато хто думає, що вартість презенту безпосередньо демонструє відношення того, що дарує до обдаровуваного. Не сперечатимемося, запропонуємо обрати ексклюзивний товар в подарунок до 1000 грн: шкіряні аксесуари, набір інструментів, тревел-кейси, софт-буки, парасольки, сумки, худі, 3 - D пазли.

Сподіваємося, демократична цінова політика магазину "Шось" не залишить без милого практичного сувеніра нікого з відвідувачів сайту.